Kriptolar:
30302
Bitcoin:
$64.999
% 0.07
BTC Dominasyonu:
%54.7
% 0.16
Piyasa Değeri:
$2.34 T
% 2.51
Korku & Açgözlülük:
74 / 100
Bitcoin:
$ 64.999
BTC Dominasyonu:
% 54.7
Piyasa Değeri:
$2.34 T

Shiba Inu (SHIB) Yükselişini Devam Ettiremedi

Son haftalarda popüler meme token Shiba Inu’nun (SHIB) birçok yükselişi ve düşüşü oldu. Geçtiğimiz günlerde ciddi bir düşüş yaşamasının ardından token, Kraken‘in listeleme haberi ile beraber tekrar yükselişe geçse de bu trendi sürdüremedi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

SHIB, popüler borsa Kraken’in beklenene listeleme haberinden sonra %30 oranında yükseldi. Bu haberler beraber aynı zamanda toplanan farklı veriler, bir “SHIB balinasının” yaklaşık 1 milyon dolara 24,8 milyar token satın aldığını gösterdi. Tüm bu haberlerle beraber yükselişe geçen SHIB, bunu sürdüremedi. CoinGecko verilerine göre kripto para son 24 saatte %6 oranında geriledi. SHIB, yazının yazıldığı sırada 0,00004498 dolardan işlem görüyordu.

Daha önce haberini verdiğimiz üzere Kraken, platformuna SHIB’i eklemeyi ima etmiş fakat sonra işi yokuşa sürmeye başlamıştı. Bu durum SHIB yatırımcıları arasında beklentiye yol açmış ve eleştirilerin de odağı olmuştu. Fakat popüler borsa en sonunda SHIB’i listelediğini duyurdu.

Kraken haberi sonrasında, token’a yaklaşık 1 milyon dolar yatırım yapan bir balina da keşfedildi. Hareket, ikinci en büyük Shiba Inu balinasının Kasım ayının başlarında cüzdanlarından kabaca 2.3 milyar dolar değerinde token çıkarmasından sonra, kripto paranın son zamanlarda değer kaybetmesinin ardından geldi.

Avalanche’ın Gerisine Düştü

Shiba Inu, önceki günkü rallisiyle beraber piyasa değeri bakımından Avalanche’ı (AVAX) geride bırakmış ve 11. sıraya yerleşmişti. Fakat son 24 saatteki düşüşle beraber SHIB tekrar AVAX’ın gerisine düştü ve 12. sırada yer aldı.

SHIB yazının yazıldığı sırada 24.630.551.712 dolarlık piyasa değerine sahipti.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir