Kriptolar:
27234
Bitcoin:
$41.486
% 0.20
BTC Dominasyonu:
%53.0
% 0.93
Piyasa Değeri:
$1.54 T
% 3.64
Korku & Açgözlülük:
74 / 100
Bitcoin:
$ 41.486
BTC Dominasyonu:
% 53.0
Piyasa Değeri:
$1.54 T

Shiba Inu (SHIB) Geliştiricileri, Doggy DAO’nun İlk Aşamasını Duyurdu

Yayınlanma Tarihi: 01 Ocak 2022 10:24:06

Shiba Inu (SHIB) geliştiricileri, projenin ShibaSwap DEX’inin kontrolünü SHIB topluluğuna devretmeyi amaçlayan merkeziyetsiz özerk bir kuruluş olan Doggy DAO’nun ilk aşamasını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bugün beta versiyonu piyasaya sürülen DAO 1, Shiba Inu topluluğunun ShibaSwap’ın WOOF likidite havuzlarına hangi kripto projelerinin ve işlem çiftlerinin ekleneceğine ve DEX’in BONE yönetişim tokenındaki ödüllerin, nasıl dağıtılacağına oy vermelerine olanak tanıyacak.

ShibaSwap’in Discord moderatörü Queenie, gerçekleştirilen Twitter Spaces AMA sırasında “bu tamamen daha merkeziyetsiz bir hale getirmekle ilgili” ifadelerini kullandı.

DAO 1 ile birlikte ShibaSwap kullancıları, yönetişim tokenının stake edilmiş versiyonu olan tBONE’ı almak için BONE tokenlarını stake ederek hangi projelerin listeleneceğin oy kullanabilecek.

Queenie ilk aşamanın beta benzeri olacağını söyledi:

“İlk aşama teknik olarak bir beta aşaması olarak kabul edilecek ancak normalde bir beta olarak kabul ettiğinizden çok daha gelişmiş olacak. Biz yalnızca işlerin istendiği gibi gitmesini sağlamak adım topluluktan geri bildirim alabilmek istiyoruz”

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir