Kriptolar:
30349
Bitcoin:
$64.275
% 0.95
BTC Dominasyonu:
%54.0
% 0.22
Piyasa Değeri:
$2.34 T
% 1.02
Korku & Açgözlülük:
63 / 100
Bitcoin:
$ 64.275
BTC Dominasyonu:
% 54.0
Piyasa Değeri:
$2.34 T

Popüler Meme Token Shiba Inu (SHIB) Şükran Günü’nde Yükselişe Geçti

Amerikalılar Şükran Günü’nü kutlamakla meşgulken, Shiba Inu (SHIB) kripto para biriminin fiyatı son 24 saat içinde yaklaşık %7 oranında yükseldi. Meme token şimdi Avalanche’ı (AVAX) aşmaya yakın ve ikisi arasındaki fark 3 milyar doların altında.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

SHIB, Binance borsasında ise iki saat içinde kabaca %19 artış göstererek gün içi en yüksek seviye olan 0,00004792 dolara ulaştı. Kripto para daha sonra geriledi. CoinMarketCap verilerine göre yazının yazıldığı sırada 0.00004169 dolardan işlem görüyordu.

Kripto para tüm zamanların en yüksek seviyesinden %60’tan fazla düştükten sonra, bazı uzmanlar Shiba Inu’yu sadece bir moda olarak düşünüp görmezlikten geldi. Bu haftanın başlarında, piyasa gözlemcisi Alex Kruger, kripto para biriminin azalan arama ilgisine bağlı olarak muhtemelen zirveye ulaştığını belirtti.

Son düşüş, balinaların merkezi borsalara büyük SHIB işlemleri göndermesiyle aynı zamana denk geldi ve böylece token üzerinde önemli satış baskısı yarattı.

1 Milyon Benzersiz Adres

Fakat perakende trader’ların köpek temalı token’a olan ilgisi güçlü olmaya devam ediyor. Daha önce bildirildiği üzere, SHIB tutan benzersiz adreslerin sayısı sonunda çok arzulanan 1 milyon kilometre taşını gölgede bıraktı. Shiba Inu ayrıca daha fazla borsa listelemesi görmeye devam ediyor. Bugün erken saatlerde, Korbit’le ilk kez Güney Kore’de işlem görmeye başladı.

Dogecoin rakibi, Ekim ayı sonunda ulaşılan rekor seviyesinden hala önemli ölçüde aşağıda olsa da, hodlers’ın Şükran Günü yemek masasında kesinlikle söyleyecek bir şeyleri var. Shiba Inu, bu yılın başlarında göz kamaştırıcı getiriler sağladıktan sonra Ekim ayının başından bu yana %500’ün üzerinde arttı.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir