Kriptolar:
27234
Bitcoin:
$41.486
% 0.20
BTC Dominasyonu:
%53.0
% 0.93
Piyasa Değeri:
$1.54 T
% 3.64
Korku & Açgözlülük:
74 / 100
Bitcoin:
$ 41.486
BTC Dominasyonu:
% 53.0
Piyasa Değeri:
$1.54 T

Popüler Analiste Göre 1 Metaverse Altcoin’i ve İki Ek Kripto Para Yükselişe Geçebilir

Yayınlanma Tarihi: 26 Aralık 2021 11:36:05

Yakından takip edilen bir kripto para analisti, bir metaverse token’ının ve iki ek altcoin’in fırlamaya hazır olduğunu söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Altcoin Sherpa olarak bilinen anonim analist, The Sandbox’ın yerel token’ı olan SAND’in ikinci bir metaverse ralli dalgasını tetikleyebilecek mükemmel tekniklere sahip olduğunu söylüyor.

“SAND: Bu çizelge mükemmel IMO’ya benziyor. Metaverse rallisi #2 yakında geliyor mu?”

Altcoin Sherpa’nın radarında sıradaki altcoin, açık kaynaklı akıllı sözleşme platformu Fantom (FTM). Analiste göre, FTM long girişler için birinci sınıf bir kurulum sunuyor.

“FTM: Sadece para atmam gerekiyor, birkaç gündür onu izliyorum. Bu alan bir giriş IMO’su için çok sağlam.”

Sherpa’nın listesinde Woo Network’ün yerel token’ı WOO da var. Woo Network, trader’ları, borsaları, kurumları ve merkezi olmayan finans (DeFi) platformlarını düşük maliyetli likiditeye ve trade uygulamasına demokratik erişimle bağlayan bir likidite platformudur. Analiste göre altcoin tipik bir yükseliş piyasası yapısının belirtileri gösteriyor:

“WOO: Bunun hala bir yükseliş piyasası yapısı olduğunu düşünüyorum, bence düşükler daha yeni ayarlandı. Şimdi yukarı çıkalım. Hala elimde tutuyorum.”

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir