Kriptolar:
29790
Bitcoin:
$70.121
% 0.17
BTC Dominasyonu:
%53.1
% 0.69
Piyasa Değeri:
$2.59 T
% 1.64
Korku & Açgözlülük:
76 / 100
Bitcoin:
$ 70.121
BTC Dominasyonu:
% 53.1
Piyasa Değeri:
$2.59 T

Paribu, 20 Kasım Dünya Çocuk Günü İçin ParibuLog’u Maviye Boyadı

Paribu üzerinden Bitcoin ve Ethereum ile yapılabilen bağışlar, Türkiye’de kız ve erkek çocukların nitelikli eğitime erişebilmesi, olumsuz cinsiyet normlarının değişmesi hedefiyle yürütülen çalışmalarda 950’den fazla kız ve erkek çocuğunun toplumsal cinsiyet eşitliği eğitimine katılmasına destek olacak kaynak oluşturdu. Paribu, bu kapsamda 20 Kasım Dünya Çocuk Günü’nde, çocukların haklarına dikkat çekmek için ParibuLog sayfasını UNICEF’in rengi maviye çevirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Konuyla ilgili açıklama yapan Paribu CEO’su Yasin Oral, şu ifadeleri kullandı:

“Zor koşullardaki çocukların ihtiyaçları ve hakları konusunda çalışan dünyanın en büyük organizasyonu UNICEF ile iş birliği yaptığımız için mutluyuz. Bugüne dek yapılan kripto para bağışları ile dezavantajlı durumdaki çocukları desteklemek için katkıda bulunduk. Bu yıl da UNICEF’in yürüttüğü çalışmalara destek vermeyi sürdüreceğiz.”

Paribu, Birleşmiş Milletlerin Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarını farklı projelerle desteklediği ‘Yoksulluğa Son’ ve ‘Temiz Su ve Sanitasyon’ konularının yanı sıra ‘Nitelikli Eğitim’ amacında da sorumluluk alıyor. Türkiye ayrıca UNICEF’e kripto parayla bağış uygulamasını hayata geçiren beşinci ülke konumunda.

Paribu kullanıcıları, uygulama üzerinden UNICEF Türkiye’ye Bitcoin ve Ethereum bağışı yapmaya devam edebiliyor.

Bağış linki: https://www.paribu.com/blog/paribu-rehberi/paribu-ile-unicefe-nasil-kripto-para-bagisi-yapabilirsiniz/

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu gönderi Altcoin’ te gönderildi ve ’ te etiketlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir