Kriptolar:
30694
Bitcoin:
$66.924
% 0.43
BTC Dominasyonu:
%54.2
% 0.09
Piyasa Değeri:
$2.45 T
% 0.76
Korku & Açgözlülük:
74 / 100
Bitcoin:
$ 66.924
BTC Dominasyonu:
% 54.2
Piyasa Değeri:
$2.45 T

Mocaverse ve OneFootball’dan Dev Ortaklık

Mocaverse ve OneFootball'dan Dev Ortaklık

Futbol dünyasının dev ismi OneFootball, 200 milyondan fazla futbol tutkununa hitap eden yeni bir projeyi duyurdu. Şirket, merkezi olmayan evrensel bir kimlik olan Football ID‘yi piyasaya sürmek için Mocaverse ile iş birliği yaptı.

Football ID, futbolseverlerin tüm futbol aktivitelerini ve sadakatlerini tek bir yerde takip etmelerine olanak tanıyacak. Bu yeni sistem, Mocaverse‘in Realm Account sistemi SDK’sı aracılığıyla sağladığı birlikte çalışabilir altyapı sayesinde hayata geçiriliyor. Böylece, Moca ekosistemi içinde taraftar katılımını ve deneyimini üst seviyeye taşımak hedefleniyor.

Taraftar Deneyimlerinde Yeni Bir Dönem

OneFootball CEO’su Patrick Fischer, “Misyonumuz her zaman futbol dünyasını birbirine bağlamak olmuştur.” ifadelerini kullandı. “Football ID ile dijital kimlik ve taraftar etkileşiminde yeni bir çağ başlatıyoruz. Kullanıcılar artık futbol tutkularını daha anlamlı ve ödüllendirici bir şekilde yaşayacak.” dedi.

Taraftarlar, OneFootball uygulaması üzerinden name.football gibi kişiselleştirilmiş kimlikler oluşturabilecekler. Bu kimlikler, kullanıcıların GameFi, fikri mülkiyet ve müzik gibi çeşitli Moca Network deneyimlerine erişimini sağlayacak. Ayrıca, kullanıcılar Mocaverse’in ödül sistemi olan Realm Puanları ile ödüllendirilecek.

Mocaverse Proje Lideri Kenneth Shek, “Spor, dünya çapında en güçlü kültürel bağlantılardan biridir ve OneFootball’un milyonlarca futbolseveri web3 dünyasına dahil etmek için mükemmel bir konumda olduğuna inanıyorum. Realm Network, taraftarların Moca Network’teki farklı uygulamaları ve hizmetleri sorunsuz bir şekilde keşfetmelerine olanak tanıyor.” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir: CoinStats, Kullanıcılarını Güvenlik Olayının Ardından Uyardı

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir