Kriptolar:
30251
Bitcoin:
$66.116
% 0.87
BTC Dominasyonu:
%54.5
% 0.21
Piyasa Değeri:
$2.38 T
% 1.77
Korku & Açgözlülük:
74 / 100
Bitcoin:
$ 66.116
BTC Dominasyonu:
% 54.5
Piyasa Değeri:
$2.38 T

NYCCoin Madenciliği, Belediye Başkanı Adams’ın Onayıyla Başlayacak

CityCoins, NYCCoin’in piyasaya sürülecek bir sonraki token olacağını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

MiamiCoin’in yaratıcısı CityCoins, New York şehrinin kendi kripto para birimi olacak NYCCoin’in piyasaya sürülecek bir sonraki token olduğunu duyurdu. Varlık için madenciliğin Çarşamba günü geç saatlerde başlaması planlanıyor. NYCCoin, MiamiCoin’in ardından piyasaya sürülen ikinci şehir tokenı olacak.

New York Belediye Başkanı Eric Adams, geçtiğimiz günlerde şehrin kendi kripto para birimini çıkarmak istediklerini söylemişti. Hamle ise, bu açıklamanın hemen ardından geldi. Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, proje konusunda olumlu düşünüyor. MiamiCoin’in şehre yıl boyunca 60 milyon dolar kazandırabileceğini tahmin ediyor.

Projenin aktardığına göre, Adams tarafıyla gerçekleştirilen tüm konuşmalar Twitter’daki halka açık forumda gerçekleşti. Topluluğun projeyi hoş karşıladığının sinyalini verdiği söyleyen CityCoins, NYC tokenının madenciliğini etkinleştirerek yanıt verdi. Gerisi, madenciliklerini gerçekleştirerek şehre ek bir gelir sağlayacak NY sakinlerine kalmış durumda.

CityCoins ile New York arasında resmi bir iş birliği yapılmasa da Adams, CityCoins’in duyurusunu olumlu karşıladı:

“Sizi Web3’ün küresel yuvasında ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz! Şehrimizi ileriye taşımak için teknolojiye ve yeniliğe güveniyoruz.”

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir