Milyonluk Aboneli Analist: Bu 6 Altcoin, Dev Hamle Yapabilir!

admin

1.18 milyonluk abonesi olan Altcoin Daily isimli bir Youtube kanalına göre 6 altcoin, 2022’de büyük bir ivme kazanarak dev hamleler yapmaya hazırlanıyor. coinmuhendisi.com olarak detayları aktarıyoruz…

Altcoin Daily’nin işaret ettiği coin’ler

Altcoin Daily’nin dikkat çektiği ilk altcoin, Solana (SOL) oldu. Solana’nın Phantom cüzdanı, dokuz ayda aylık 1.8 milyondan fazla aktif kullanıcı büyümesiyle en popüler sıcak cüzdanlarıdır. Phantom stake’i, Nisan 2021’de beta testinden geçiyordu ve Temmuz’daki 40.000 kullanıcıdan Aralık’ta 1.8 milyon kullanıcıya %4400 artış gördü. İkinci olarak Polkadot (DOT)’a dikkat çekiliyor. Geçen yıl Polkadot, çoklu zincirinin son lansman aşaması olan Parachain’leri piyasaya sürmeye başladı.. Analiste göre yüz binlerce destekçisi olması nedeniyle DOT, 2022’de büyük bir ralliye hazırlanıyor.

Üçüncü sırada, Cardano (ADA) yer alıyor. 2021’deki toplam geliştirme aktivitesinde Cardano listenin başında yer alıyor. Cardano’nun ekosistemi büyük bir hızla büyüyor. Bahsedilen bir diğer coin, Polygon (MATIC) oldu. 2021’de 100 milyondan fazla cüzdan, 3.000’den fazla uygulama, bir milyardan fazla işlem gibi büyük kilometre taşlarını gerçekleştiren Polygon, D&G, NFL, Macy’s gibi büyük markalar ile çok şey başardı.

Beşinci sırada, Chainlink (LINK) yer alıyor. Analiste göre 75 milyarın üzerinde toplam kilitli değeri, 1.000’in üzerinde yıl sonu entegrasyonu ve çok daha fazlası için üstel bir büyümeye sahiptir. 2022’de Chainlink için CCIP’nin piyasaya sürülmesi, link staking’in faaliyete geçmesi ve işletmeler için soyutlama katmanı olmak üzere üç büyük girişimi var. Listedeki son coin Aave (AAVE) oldu. Aave topluluğu, işlem ücreti olmaksızın oylamayı etkinleştirmek ve ağdaki kullanıcılar için yönetişimi kapsayıcı hale getirmek için çalışıyor. Analiste göre bu, gelecek yıl Aave için büyük bir ivme.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir