Kriptolar:
29790
Bitcoin:
$70.124
% 0.02
BTC Dominasyonu:
%53.1
% 0.69
Piyasa Değeri:
$2.59 T
% 1.64
Korku & Açgözlülük:
76 / 100
Bitcoin:
$ 70.124
BTC Dominasyonu:
% 53.1
Piyasa Değeri:
$2.59 T

Metaverse Projesi Solice, Three Arrows Liderliğinde 4.3 Milyon Dolar Yatırım Aldı 

Solana tabanlı metaverse projesi Solice, Three Arrows liderliğinde 4.3 milyon dolar yatırım aldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sanal gerçeklik (VR) oyunu olan Solice, Perşembe günü 4.3 milyon dolarlık yatırım aldığını duyurdu. Tura ayrıca Alameda Research, Jump Capital, Genblock Capital, Kucoin Labs, Solar Eco Fund, CMS Holdings, Rarestone Capital gibi yüksek profilli yatırımcılar da katıldı. 

CoinDesk’e konuşan Solice kurucusu Christian Zhang, oyunun yerel bir varlık ve NFT destekli oyun varlıkları içerdiğini söyledi. Zhang konu hakkında şunları söyledi:

“Toprak sahipleri bir APY için arazi parsellerini stake edebilirler ancak stake yaparken nadir ganimet elde etmek için ufak bir şansları bulunur. Kullanıcıların, ganimeti benzersiz bir NFT’ye çevirmek için bir görevi tamamlamaları gerekecek.”

Zhang, Fantom’ın yanı sıra risk sermayesi ve danışmanlıkta da sektörün deneyimli isimlerinden ve VR geliştirme, daha önce Baidu ve Alibaba gibi şirketlerle çalışmış olan bir stüdyo tarafından yürütülüyor. Ona göre bu yeni özellikler ve endüstri uzmanlığı, Solice’in hype’a kapılan ve giderek kalabalıklaşan bir pazarda öne çıkmasına yardımcı olacak. 

Zhang, uzun vadede sürdürülebilir bir ekonomik modele de dikkat çekti ve Axie Infinity’nin çift token sisteminden ilham aldıklarını belirtti. Ayrıca alanda faaliyet gösteren birçok projenin daha önce mevcut olan oyunlara blokzinciri özellikleri ekleyerek sadece para toplamak için piyasaya sürüldüğü konusunda uyardı.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir