Kriptolar:
29790
Bitcoin:
$70.149
% 0.21
BTC Dominasyonu:
%53.1
% 0.69
Piyasa Değeri:
$2.59 T
% 1.64
Korku & Açgözlülük:
76 / 100
Bitcoin:
$ 70.149
BTC Dominasyonu:
% 53.1
Piyasa Değeri:
$2.59 T

Kripto Paraların Küresel Piyasa Değeri Yükseliyor

Her geçen gün insanların daha fazla dikkatini çeken ve sürekli güncellenen kripto para piyasasında neler oluyor? Birçok kişi blockchain ve kripto paralarla birlikte ekonomi dünyasının yeni bir evrenini keşfederken, kimileri bu sektöre yeni giriyor ve kripto paraların tam olarak ne olduğunu, ne işe yaradığını ve nasıl satın alındığını anlamaya çalışıyor. Bir anlamda dijital döviz olan kripto para dünyasında her an yeni gelişmeler yaşanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bugünün yükselen değerlerinden biri olan Cardano, Eylül’ün sonlarından beri ilk kez yükselişe geçerek %10 oranında değer kazandı. Cardano’nun değeri $74, 7226B civarında seyrederken, Bitcoin ise %2,88 civarında bir hareketlenme kazandı. Popüler kripto paralardan bir diğeri olan Ethereum ise %1,32 oranında yükselişe geçerek piyasadaki hacmini artırdı. Kripto paraların küresel piyasa değeri yükselmeye ve ilgi çekmeye devam ediyor.

Kripto paralar nereden alınır?

Dünya’da yaşanan bu gelişmeleri en yakından ve ilgiyle takip eden ülkelerden birisi de Türkiye’dir. Kripto paraları incelemek, bu paraların güncel piyasa değerini algılamak ve doğru hamlelerde bulunarak kazançlı yatırımlar gerçekleştirmek sanal döviz ile ilgilenen herkesin ana odağını oluşturuyor. Sanal paraları inceleyeceğiniz ve satın alabileceğiniz birçok platform olabilir ancak dikkat edilmesi gereken en önemli husus güvenilir, anlaşılır ve hızlı bilgi veren bir platformdan yararlanarak kripto para satın almak ve bu yatırımları değerlendirmektir. Son dönemde birçok kripto para meraklısının güvenerek kullandığı en yaygın platformlardan birisi Margex’tir.

Margex, borsa alanına yeni girenler, bu konuda kendini geliştirmek isteyenler ve kârı arttırmak için en güvenilir ticari platformlar arasında yer alır. Sanal döviz konusunda uzman olan bir ekip tarafından hazırlanan bu platform kripto paralara ilgi gösteren ve bu konuda kendini geliştirmek isteyenlere neler sunuyor?

Coinler hakkında bilgi almak isteyen ve parasını nereye nasıl yatırması gerektiğinden emin olmayanlar için Margex, kullanışlı bir arayüzle karşınıza çıkar. Sitenin kullanımı oldukça basittir ve tüm güncel gelişmeleri rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Gün içinde yaşanan gelişmeleri takip etmek ve doğru anda stratejik kararları vermek borsada oldukça kritiktir. Her an risk söz konusu olan durumları yönetmek amacı ile izole marjlar kullanabilirsiniz. Bu özellik sayesinde satış fiyatlarını ve riskli görünen kesin fon miktarlarına dair güncel gelişmeleri anlık takip edebilirsiniz.

Kripto para dünyasındaki anlık gelişmeler çok önemlidir ve her an tüm piyasa bilgisine hakim olmanız gerekir. Özellikle piyasadaki dalgalanmalar ve piyasanın manipüle edilmesi durumu birçok kişinin endişe etmesine neden olabilir. Ancak Margex, yatırım yapabileceğiniz tüm projeleri canlı olarak yayınlar. Yayın sırasında 12+ likidite sağlayıcısı kullanarak $40.000.000’dan daha fazla birleştirilmiş derin emir defterini sunarak sizleri en güncel şekilde haberdar eder.

Margex’te kullanabileceğiniz varlıklarınız 100 kata kadar kaldıraçla kısa veya uzun pozisyonlarda açılabilir. Bu özellik sizin piyasanın güncel durumuna göre aksiyon alarak kripto paranızın değeri düştüğünde veya yükseldiğinde alım satım stratejinizi yeniden belirleme olanağı sağlar.

Günümüzde hangi platform olursa olsun pek çok kişi özel bilgilerinin paylaşılmasından veya ticari amaç doğrultusunda kullanılmasından endişe ediyor. Bu platformda Kişisel Verilen Korunmasına Dair düzenlemeler son derece titizlikle uygulanıyor. Gizliliğin korunması en önemli Margex ilkelerindendir.

Piyasanın yoğunlaştığı ve karmaşıklaşabildiği dönemlerde birçok kişi işlem konusunda çeşitli sorunlar yaşarken, Margex en pratik ve ölçeklenebilir alt yapıyı kullanarak kullanıcılarına kesintisiz işlem imkânı tanıyor. Bu sayede gündem ne kadar sıcak olursa olsun istediğiniz işlemi en uygun gördüğünüz saatte gerçekleştirebilirsiniz.

Buradaki varlıklarınızın hepsi çevrimdışı soğuk cüzdanlarda korunduğundan ötürü bankalarla aynı şekilde güvenlik standartları uygulanmış olur. Dolayısı ile tüm yatırımlarınız çevrimdışı güvenilir sanal cüzdanlarınızda saklanır.

Şeffaflık Margex’in ana ilkeleri arasında yer alır. Tüm işlemleriniz kaydedilir ve istediğiniz şekilde kontrol edebilirsiniz.

Çok düşük ücretlerle anında anonim olarak kayıt olarak alım satım işlemlerine başlayabilirsiniz. Bütün kişisel bilgilerinizi paylaşmak zorunda olmadığınızdan ötürü tüm kontrol sizdedir.

Aklınıza bir konu takıldığında ve çözüme ihtiyaç duyduğunuzda canlı yardımdan kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Kripto Paralar Dünya Piyasasını Etkisi Altına Aldı

Şu anda Türkiye başta olmak üzere komşu ülkeler ve dünya genelinde kripto paralara olan ilgi günden güne artmaya devam ediyor. Airdrop, Decentraland, Mana Coin, Bitcoin, Binance Coin ve Litecoin gibi pek çok kripto paralar konuşulup analiz edilirken, bu piyasaya yeni girenler ve piyasanın işleyişini tam olarak anlamak isteyenler için Margex en doğru adreslerdendir.

Dünya’nın geleceği kripto para piyasasında ilerliyor. Sizler de coinler hakkında güncel gelişmeleri takip etmek, zamanın ruhunu yakalamak ve bu piyasanın bir parçası haline gelmek istiyorsanız Margex’in kullanışlı ve sadece tasarımlı ara yüzünü inceleyerek yatırımlar yapmaya başlayabilirsiniz. Tüm dünya bu piyasaları takip ederken, sizler de geleceğe dönük güvenilir varlıklar edinebilirsiniz.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir