Kriptolar:
30746
Bitcoin:
$66.765
% 0.71
BTC Dominasyonu:
%54.1
% 0.38
Piyasa Değeri:
$2.40 T
% 2.55
Korku & Açgözlülük:
71 / 100
Bitcoin:
$ 66.765
BTC Dominasyonu:
% 54.1
Piyasa Değeri:
$2.40 T

Kripto Para Analisti Austin Arnold’a Göre Potansiyeli En Yüksek Olan 5 Metaverse Altcoin’i

Altcoin Daily sunucusu ve kripto para trader’ı Austin Arnold, temel olarak en fazla potansiyele sahip olduğuna inandığı metaverse token’larından bahsetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto trader’ı, meta veri deposunun geliştirilmesi için gerekli bir altyapı olduğunu söylediği eşler arası video dağıtım blok zinciri Theta Network’ü (THETA) incelediğini söylüyor.

“Meta veri kaynakları ve meta veri tabanı tabanlı ‘sanal canlı’ etkinlikler ve oyunlar büyümeye devam ederken, Theta onları teknoloji yığını genelinde güçlendirecek temel altyapı olarak konumlanıyor. Metaverse canlı etkinliklerinin yüksek eşzamanlı kullanıcı sayısı, eşler arası video ve veri dağıtımı için mükemmel bir uyum sağlıyor ve Theta protokolüne olan ihtiyacı gösteriyor.”

Listede bir sonraki, blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) tarafından desteklenen çok bölgeli bir fantezi oyunu olan Gaia Everworld (GAIA). Arnold’a göre Gaia Everworld, oyuncuların krallıkları keşfedip inşa edebilecekleri sürükleyici bir oyun. Arnold, GAIA’nın benzersiz teknolojisi ve güçlü desteği nedeniyle potansiyele sahip olduğunu söylüyor.

“Bu projeyi destekleyen büyük isimlerden bazılarını burada görebiliriz – Polygon, AU21 Capital, Bullperks, EnjinStarter…kesinlikle bir fark yaratıyor. Ayrıca bir farklılaştırıcı: teknoloji. Unity 3D’ye sahipler, Unreal Engine’e sahipler ve elbette [bu] Polygon üzerine inşa edildi.”

Devam eden Arnold, dikkatini, NFT içeren Solana tabanlı uzay temalı bir macera oyunu olan Star Atlas’a (ATLAS) çevirdi. Arnold’a göre, hızla büyüyen hayran kitlesi nedeniyle ATLAS da radarda.

“Star Atlas’ın izlenmesi gereken bir metaverse olduğunu düşünmemin en büyük nedenlerinden biri, topluluğun ne kadar hızlı büyüdüğü. Star Atlas Discord sunucusu 100.000 üyeye ulaştı. Bu, topluluk [ve] ekip için büyük bir başarıdır.”

Artan popülariteleriyle dikkat çeken diğer metaverse token’ları, blok zinciri tabanlı oyun Axie Infinity (AXS) ve en iyi oyun projeleri listesinde sırasıyla bir ve dördüncü sırada yer alan sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA).

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir