Kriptolar:
28116
Bitcoin:
$51.614
% 1.54
BTC Dominasyonu:
%51.2
% 0.08
Piyasa Değeri:
$1.98 T
% 1.02
Korku & Açgözlülük:
72 / 100
Bitcoin:
$ 51.614
BTC Dominasyonu:
% 51.2
Piyasa Değeri:
$1.98 T

HUMAN Protocol Nedir? HUMAN Coin (HMT) Coinlist Ön Satış

HUMAN Protocol, çalışan ve iş verenler arasında bir köprü görevi görmeyi amaçlayan çok katmanlı, kapsamlı bir platformdur. insanların ve makinelerin koordinasyon içerisinde, uyum içerisinde çalışması için yeni bir bakış açısıdır. Makinelerin insan yardımı olmadan cevaplayamayacakları soruları sormaları için bir yol sağlar. HUMAN, bir soru sormanıza, verileri sağlamanıza ve bu konuda size yardım eden kişilere HTM Token ile ödeme yapmanıza ve sizin yardım ettiğiniz kişilerden HTM Token ile ödeme almanıza olanak tanır. Yapılan işlem platform veri tabanına etiket sistemi ile kaydedilerek daha sonra aynı aramayı gerçekleştiren kişiler için iş kolaylığı sağlayarak işlemlerin daha hızlı ve kolay hallomasını sağlayan ve bu sistem tutumu ile gelecek vadeden bir ekosistemdir.

Platformda ödemeler ve Akıllı ödül sistemi;

Akıllı ödül, blok zincirinde çalışan bir yazılım algoritmasıdır. İstek Sahibi bir iş gönderdiğinde akıllı bir ödül başlatır. Akıllı ödül, işin türü, aranan cevapların sayısı, teklif miktarları, son kullanma tarihi, içeriğin her yaş için “güvenli” olup olmadığı ve belirli bir kitleyi hedefleme gibi isteğe bağlı çalışan gereksinimleri hakkında bilgiler içerir. veya yalnızca belirli bir güven puanına sahip çalışanlara ulaşmak.

Akıllı ödüle, emanette tutulan HMT Tokenlarının toplamı eklenir. Bir işin tamamlandığını kaydettiğinde, akıllı ödül, HMT ‘ödülünü’ Çalışana verir. İş reddedilir veya iptal edilirse ödül, Talep Sahibine geri döner.

Akıllı ödüller oluşturulduktan sonra değiştirilemez, bu nedenle kimse onları kurcalayamaz veya kuralları değiştiremez. Bu, tüm tarafların, işin belirtilen gereksinimleri karşılaması durumunda kuralların uygulanacağını ve ödemenin yapılacağını bildiği anlamına gelir.

Human’ı (HMT), Coinlistte ön satışa sunulacak kadar özel kılan ne;

 • Kanıtlanmış Uygulama; HUMAN, ağdan bağımsızdır ve Ethereum, Polkadot, Solana gibi seçenekleri destekler ve kullanıcıların ihtiyaçlarına göre platformları seçmelerine izin verir.
 • İş gücünü güçlendirir; HUMAN Protocol, hem şirketlere hem de bireysel çalışanlara – herhangi bir varlıktan bağımsız olarak – zamanlarını ve kaynaklarını en üst düzeye çıkarmak için yardımcı olmak için her boyutta ve gereksinimde değiştirilebilir görevler yapar.
 • Küresel iş piyasalarını destekler: Her iki taraftaki varlıkların aracılara ihtiyaç duymadan güvenli ve güvenilir bir şekilde ticaret yapabileceği merkezi olmayan iş piyasalarının oluşturulmasını destekler; Human Protokolünde, yazılım kuralları uygular.
 • Esnek ve Evrensel; Neredeyse Her türlü iş için dizayn edilmiştir.

📌Human Protokolünün temel ağları Ethereum Polkadot Solana Ziliqa, Algorand doğrulayıcı ağı ise Chainlink. Ayrıca Metamask ve Phantom gibi aplikasyonlar tarafından da destekleniyor.

Human Token (HMT) Coinlist Ön Satış Şartları;

  Opsiyon – 1 Opsiyon – 2
Varlık HMT tokenları HMT ları
Satılık Tedarik 100 milyona kadar token (toplam arzın %10’u) 20 milyona kadar token (toplam arzın %2’si)
Satış Dönemi 17 Haziran 2021 17:00 UTC – 22 Haziran 2021 23:59 UTC 17 Haziran 2021 23:00 UTC – 22 Haziran 2021 23:59 UTC
Sabit Satış Fiyatı Token başına 0,50$ Token başına 0,75 $
Satın Alma Limitleri Minimum;
$100
Maksimum;
$2000
Minimum;
100$
Maksimum; 1000$
Finansman Yöntemleri USDT, USDC, ETH, BTC USDT, USDC, ETH, BTC
Kilitleme ve Serbest Bırakma 12 aylık kilitleme ve ardından 12 aylık doğrusal serbest bırakma Tokenlar 10 Ağustos 2021’de veya buna yakın bir tarihte açılır
Uygun Katılımcılar ABD, Kanada, Çin, Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti, Küba, Suriye, İran, Kırım Cumhuriyeti veya CoinList’in desteklenmeyen yargı bölgelerinde ikamet etmeyen kullanıcılar ABD, Kanada, Çin, Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti, Küba, Suriye, İran, Kırım Cumhuriyeti veya CoinList’in desteklenmeyen yargı bölgelerinde ikamet etmeyen kullanıcılar

Coinlist Human (HMT) Ön satış Quiz Cevapları;

 • What is Human Protocol built for? (Automating Job Markete)
 • What Network are Human Protocol built For? (Human is Network agnostic)
 • How many tokens are allocated to the option 1 and 2 sales? (Option – 1: 100 million / Option – 2: 20 million)
 • What is the Sale mechanism for the Human sales? (Users in the waiting room for the Sale will be given a random spot in the queue when the Sale starts)
 • Whats is the lockup Schedule for the Tokens? (Option – 1: tokens unlock lineary över 12 months after 12 month lockup period. / Option – 2: Tokens unlock on or around August 10. 2021)
 • Whats Currencies are accepted for payment in the sale? (BTC, ETH, USDT, USDC)
 • What is the price per Token and Max purchase for the sale? (Option – 1: $0,50 per token, $2000 limit. / Option – 2: $0,75 per token, $1000 limit.
 • What will happen if someone Submits a purchase but doesn’t complete it? (The users purchase may be cancelled and the users May be banned future Coinlist Sales)
 • where will I be able to participate in the token Sale? (Coinlist.co)
 • What happens to a user who uses bots or abuses to Queue-It system? (The users a account will be terminated and all purchases will be cancelled)

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

 1. Gonca B. diyor ki:

  Siz varya gençler mükemmelsiniz. 38 yaşında, 3 çocukla uğraşırken bile beni coinci yaptınız ya helal olsun size. Tebrik ederim sizi can-ı gönülden, emeğinize yüreğinize sağlık. 🙏👏👏👏

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir