Kriptolar:
27234
Bitcoin:
$41.486
% 0.20
BTC Dominasyonu:
%53.0
% 0.93
Piyasa Değeri:
$1.54 T
% 3.64
Korku & Açgözlülük:
74 / 100
Bitcoin:
$ 41.486
BTC Dominasyonu:
% 53.0
Piyasa Değeri:
$1.54 T

Hedge Fon Yöneticisi: Bu Altcoin Tartışılamaz Olacak!

Yayınlanma Tarihi: 10 Ocak 2022 22:36:06

Kripto para merkezli hedge fonu Pantera Capital’in ortak yatırım sorumlusu Joey Krug, lider altcoin projesi Ethereum’un küresel finansal sistemlerde ayrılmaz bir oyuncu olabileceğini öngörüyor. DeFi ve NFT sektörlerinin bu duruma katkısından da bahseden Krug, PoS’a geçişin ardından ETH’nin bir “temel” görevi görebileceğinden emin.

Joey Krug: Küresel finansal işlemlerin çok büyük bir yüzdesi Ethereum’a dokunacak

Hedge fonu yöneticisi Joey Krug, Ethereum’un küresel finansal sistemde ayrılmaz bir oyuncu olma umutları olduğunu söyledi. Yakın tarihli Bloomberg röportajında Krug, tüm finansal sektör işlemlerinin %50’sinden fazlasının, teknolojinin altında yatan varlıklara atıfta bulunarak Ethereum’u içerebileceğini öngörüyor. Ethereum’un rekabetle karşı karşıya kalmasına rağmen, platformun pozisyonunun tartışılmaz olabileceğini ve minimum takas gibi yönlere atıfta bulunduğunu belirtiyor:

Diğer Blockchain’lerin yaptığı, Ethereum’un merkeziyetiz tarafında yapmadığı ve oldukça önemli olan çok fazla takas var. Saati 10 ila 20 yıl ileri alırsanız, dünyanın finansal işlemlerinin çok büyük bir yüzdesi, hatta belki de %50’sinin üzerinde, bir şekilde Ethereum’a dokunacaktır.

  • Krug’a göre, Ethereum dönüm noktasına ulaşmadan ve rekabeti sallamadan önce, devam eden ağ geliştirme kilit bir rol oynayacak. Ethereum’un PoS protokolüne geçiş yaptığında, platformun rakiplerin projelerini kurması için bir temel görevi görebileceğine inanıyor.

Altcoin işlem ücretlerinde (gas) zirve noktası

Genel olarak, Ethereum, DeFi ve NFT sektöründe önemli kullanım durumları kaydeden öne çıkan platformlar arasında yer aldı. Sonuç olarak, Ethereum’un değeri önemli ölçüde arttı. Bununla birlikte, ağ hala işlem ücretlerinde önemli bir acı noktasıyla karşı karşıya. Glassnode tarafından sağlanan verilere göre, 9 Ocak itibariyle, Ethereum’un yedi günlük hareketli ortalama ödenen toplam ücretleri, ATH seviyesi olan 1.882.360 dolara ulaştı. Ücretler, geçen ayın rekor seviyesinin 8 Ocak’ta 1.881.803 dolar olduğu göz önüne alındığında fırlamaya devam etti.

Kayda değer, ücret endişesinin kriptolarını taşımak isteyen Ethereum sahiplerini etkilediği görülüyor. coinmuhendisi.com olarak aktardığımız üzere, sıfır olmayan bakiyeye sahip Ethereum adreslerinin sayısı, 29 Aralık 2021’de ATH seviyesi olan 71.364.788’e ulaştı. Metrik, benimseme için bir kilometre taşı olarak görülebilse de, Ethereum topluluğu, çoğu cüzdanın küçük bakiyelere sahip olabileceğini ve sahiplerinin yüksek ücretler nedeniyle bunları transfer edemediğini belirtti.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir