Kriptolar:
30320
Bitcoin:
$65.437
% 0.09
BTC Dominasyonu:
%54.1
% 0.56
Piyasa Değeri:
$2.36 T
% 0.82
Korku & Açgözlülük:
64 / 100
Bitcoin:
$ 65.437
BTC Dominasyonu:
% 54.1
Piyasa Değeri:
$2.36 T

Google’ın Eski CEO’su Eric Schmidt, Chainlink (LINK) Labs’te Danışman Olarak Görev Alacak

Google’ın eski CEO’su Eric Schmidt, tecrübelerini oracle dünyasına taşıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Chainlink (LINK) Labs, Google’ın eski CEO’su Eric Schmidt’in stratejik danışman olarak görev alacağını duyurdu. Schmidt, 2001 yılından 2011 yılına kadar Google CEO’su görevini üstlenmişti. Ayrıca 2018’den 2020 yılına kadar da Google’ın ana şirketi Alphabet’te teknik danışmanlık yaptı.

Stratejik danışmanlık görevinde Schmidt, Chainlink’in performansını değerlendirecek ve operasyondaki güçlü ve zayıf yönlerin bulunması için araştırma yapacak.

Chainlink kurucu ortağı Sergey Nazarov, gerçekleştirdiği basın açıklamasında şunları söyledi.

“Blockchain ağları ve Chainlink oracles, benimsenme açısından oldukça önemli bir eşikte yer alıyor. Eric’in yeni nesil inovasyon adına küresel yazılım platformları oluşturma konusundaki deneyimleri bizim için oldukça değerli olacak”

Eric Schmidt, üstleneceği yeni görevle ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Chainlink akıllı sözleşme platformlarının potansiyelini ortaya çıkarmak ve toplumda devrim yaratmak için gizli bir bileşendir. Chainlink Labs ekibinin gerçeklerden güç alan bir dünya inşa etmesine yardımcı olacağım için son derece heyecanlıyım”

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir