Genesis Global: 2022’de Kurumsallar, Bitcoin ve Kripto Şirketlerine Daha Fazla Yatırım Yapacak

Yayınlanma Tarihi: 28 Aralık 2021 20:36:05

Genesis Global Trading’den Noelle Acheson, 2022’de kripto alanındaki kurumsal büyümenin hızlanacağına inanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Genesis Global Trading’in piyasa içgörüleri başkanı Noelle Acheson, CNBC’nin Squawk Box programına konuk oldu. Acheson, 2022’de kripto alanındaki olası kurumsal yatırımlara ilişkin tahminlerini paylaştı.

2022 Beklentileri 

Acheson, 2022 yılından beklentileri ve hangi alanların yakından izlenmesi gerektiği hakkındaki görüşlerini paylaştı. İzlenmesi gereken alanlar arasında Bitcoin ETF’leri, Bitcoin’in kurumsal olarak benimsenmesi ve düzenleyici çerçeveleri sıraladı.

Yönetici, önümüzdeki yıl Bitcoin’deki görebileceğimiz kurumsal benimsenme hakkında da konuştu. 2021’de kurumsal büyümenin devam ettiğini söyleyen Acheson 2022’de bunun daha da hızlanacağına inanıyor. Acheson’a göre, finansal kurumlar kripto portföylerini çeşitlendirmeye ve Bitcoin’in yanı sıra diğer kripto varlıklarına yönelik iştah gösterdiklerini söyledi. Bu noktada, Grayscale’in Solana ve Terra gibi altcoin fonlarına yatırım yaptıklarını ekledi. 

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir