Kriptolar:
29790
Bitcoin:
$69.457
% 1.49
BTC Dominasyonu:
%53.1
% 0.69
Piyasa Değeri:
$2.59 T
% 1.64
Korku & Açgözlülük:
76 / 100
Bitcoin:
$ 69.457
BTC Dominasyonu:
% 53.1
Piyasa Değeri:
$2.59 T

En Büyük Ethereum Balinaları, Bu 10 Altcoin’e Yatırım Yapıyor

Yeni zincir üstü veriler, Ethereum balinalarının Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) için bir rakip olarak kabul edilen kripto para da dahil olmak üzere 10 altcoin’i biriktiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ethereum balina cüzdan takipçisi WhaleStats, dün son 24 saat içinde en büyük 1000 Ethereum cüzdanı tarafından satın alınan en iyi 10 altcoin listesini paylaştı.

Rakamlar, balinaların her şeyden önce Ethereum blok zincirinin yerel kripto varlığı olan ETH’nin kendisini stokladığını gösteriyor. Bundan sonra balinalar, USD Coin (USDC), Tether (USDT) ve Binance USD (BUSD) olmak üzere stablecoin biriktiriyor.

Balinalar metaverse altcoin’i Decentraland (MANA), Wrapped Bitcoin (WBTC) ve Crypto.com’un yerel token’ı CRO’yu da satın alıyor. Listede sonraki sıralarda, otomatik piyasa yapıcı Curve (CRV) ve oyun altcoin’i The Sandbox (SAND) yer alıyor.

SHIB ve DOGE Rakibini Alıyorlar!

Ethereum balinaları son haftalarda ve aylarda büyük miktarlarda Shiba Inu (SHIB) satın almış olsa da, balinalar şimdi dikkatlerini köpek temalı yeni altcoin Dogelon Mars’a (ELON) çeviriyorlar.

ELON, son 24 saatte en çok satın alınan Ethereum tabanlı altcoinler listesinde 10 numaralı sırayı elinde tutuyor. Proje, Dogecoin ve Shiba Inu’nun yanı sıra Elon Musk’ın insanları Mars’a getirme hırslarından ilham alan köpek temalı bir meme parası.

ELON, bu ayın başlarında 1.000.000.000 dolarlık piyasa değeri bariyerini kırsa da daha sonra geriledi. ELON, yazının yazıldığı sırada 0,00000139 dolardan işlem görüyordu. Kripto para birimi ayrıca 770.514.810 piyasa değerine sahip.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir