Kriptolar:
29292
Bitcoin:
$64.946
% 0.13
BTC Dominasyonu:
%53.5
% 0.09
Piyasa Değeri:
$2.38 T
% 0.29
Korku & Açgözlülük:
72 / 100
Bitcoin:
$ 64.946
BTC Dominasyonu:
% 53.5
Piyasa Değeri:
$2.38 T

Dan Tapiero’nun Şirketi, Kripto Firmaları için Fon Başlatacak

Dünyanın en büyük yatırımcılarından birisi olan Dan Tapiero’nun 10T isimli şirketi, üçüncü bir dijital varlık fonunu piyasaya süreceğini duyurdu. Tapiero, dijital varlık yatırım fonu oluşturmak için SEC’e başvurdu.  

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Hedge fonu kıdemli yöneticisi Dan Tapiero tarafından yönetilen kripto para yatırım şirketi 10T, ikincisini kapattıktan sadece iki ay sonra üçüncü bir dijital varlık fonu başlatıyor.

Şirket, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na sunulan Form D düzenleme dosyasına göre, 10T DAE Fund 3.0 adlı en son fon için 500 milyon dolar yatırım yaptı.

Üçüncü Fon, Tecrübeli Kripto Para Birimi İşletmelerine Yatırım Yapacak

10T’nin ilk iki fonu gibi, üçüncü fonu da orta ve geç aşamadaki dijital varlık firmalarını hedef alacak. Üçüncü fon, tecrübeli kripto para işletmelerine yatırım yapacak. Bu da aslında yeni kripto para şirketlerine yatırım yapılmayacağını ve daha çok sektörün eskilerine odaklanılacağını gösteriyor.

Tapiero, şirketlerin şimdiden ciddi bir gelir elde etmiş olması gerektiğini ve yeni firmalara yatırım yapmadıklarını belirtti. Bunun sebebinin kripto para ekosistemini daha da derinleştirmek olduğunu söyledi.

Yönetimi altında 770 milyon dolardan fazla fon bulunan 10T’nin, ilk iki fonun %90’ından fazlasının çoktan yatırım için kullanıldığı açıklandı. 10T kısa süre önce de 750 milyon dolarlık bir fonlama almıştı. Şimdi 10T DAE Fund 3.0 isimli bu fonun hangi şirketlere yatırım yapacağı ise merak ediliyor.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir