CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin 28 Aralık 2021

Yayınlanma Tarihi: 28 Aralık 2021 21:24:05

CoinGecko verilerine göre 28 Aralık 2021 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla JOE (JOE), Ovr (OVR), OpenDAO (SOS), Harvest Finance (FARM) ve Wonderland (TIME) oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilikle beraber en çok aranan 5 token şu şekilde:

  • JOE (JOE)
  • Ovr (OVR)
  • OpenDAO (SOS)
  • Harvest Finance (FARM)
  • Wonderland (TIME)

JOE (JOE): Avalanche blok zinciri üzerine kurulu merkezi olmayan bir finans (DeFi) protokolü olan Trader Joe, aynı zamanda, sahiplerini borsa gelirlerinden bir pay ile ödüllendiren bir yönetim simgesidir. En çok aranan altcoinler arasında ilk sırada yer alan JOE, CoinGecko verilerine göre yazı yazıldığı sırada son 24 saat içerisinde %2.7 oranında düşüşe geçerek 2,43 dolardan işlem gördü.

Ovr (OVR): OVR, Ethereum blok zincirine dayalı coğrafi yerelleştirilmiş AR ve VR deneyimleri için bir platformdur. OVR, mobil coğrafi konumlu AR ve VR içeriklerinde barındırma ve görselleştirme oluşturmaya izin verir. CoinGecko verilerine göre Ovr, yazı yazıldığı sırada son 24 saat içerisinde %1.8 oranında düşüşe geçerek 2,48 dolardan işlem gördü. En çok aranan altcoinler arasında yerini aldı.

OpenDAO (SOS): OpenDAO en büyük NFT topluluğunun Tokeni olmayı amaçlayan Opensea NFT marketi Airdrop’uyla piyasaya giriş yapan NFT Marketi platformudur. İlk günden itibaren Opensea’de işlem yapmış kişilere airdrop’un %50’si, %20’si stake edenlere, %20 OpenDAO ve %10’u likidite havuzu için ayrılmıştır. En çok aranan altcoinler arasında yer alan OpenDAO, CoinGecko verilerine göre yazı yazıldığı sırada son 24 saat içerisinde %8.3 oranında düşüşe geçerek 0,00000593 dolardan işlem gördü.

Harvest Finance (FARM): Harvest, DeFi getirileri elde etmek için kaynakları bir araya toplayan farmerların oluşturduğu bir topluluktur. Yani Harvest Finance, kullanıcıları için yield farming sürecini organize eden ve otomatikleştiren bir “getiri toplayıcı”dır. CoinGecko verilerine göre Harvest Finance, yazı yazıldığı sırada son 24 saat içerisinde %139.1 oranında yükselişe geçerek 235,35 dolardan işlem gördü. En çok aranan altcoinler arasında yerini aldı.

Wonderland (TIME): Wonderland, TIME tokenine dayalı Avalanche Network‘te bulunan ilk merkezi olmayan rezerv para birimi protokolüdür. Wonderland bahis ve bağlama yoluyla piyasaya ekonomik ve oyun teorik dinamiklerini de getirmektedir. CoinGecko verilerine göre Wonderland, son 24 saat içerisinde %9.8 oranında düşüşe geçti. 3.663,50 dolardan işlem gören Wonderland, en çok arananlar arasında yer aldı.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir