Kriptolar:
29292
Bitcoin:
$64.789
% 0.84
BTC Dominasyonu:
%53.5
% 0.09
Piyasa Değeri:
$2.38 T
% 0.29
Korku & Açgözlülük:
72 / 100
Bitcoin:
$ 64.789
BTC Dominasyonu:
% 53.5
Piyasa Değeri:
$2.38 T

Burnt (XION) Nedir? Ne İşe Yarar?

Burnt (XION)

Burnt (XION), günlük kullanıcılar için kusursuz kullanıcı deneyimleri sağlayarak tüketicilerin benimsemesi amacıyla tasarlanan ilk modüler Genelleştirilmiş Soyutlama katmanıdır. XION’un Genelleştirilmiş Soyutlama katmanı, Hesaplar, İmzalar, Gaz, Birlikte Çalışabilirlik, Fiyatlandırma, Cihazlar, Ödemeler ve daha fazlası genelinde protokol düzeyinde soyutlamalar içerir. XION, tüm kripto karmaşıklıklarını ortadan kaldırarak Web3’ü dünya çapındaki ana kitlelere ulaştıran yeni nesil projelerin geliştirilmesine olanak tanır.

Burnt (XION) Nedir?

Burnt (XION)’un temel özelliklerinden biri Genelleştirilmiş Soyutlama katmanıdır. Bu katman, alışılmamış teknik karmaşıklıkları ortadan kaldırarak kripto para birimi olmayan kişilerin blockchain uygulamalarının tüm potansiyelinden yararlanmasını kolaylaştırır . Bu, blockchain’in gücünü kitlelere ulaştıran, kullanıcı odaklı bir yaklaşımdır.

Burnt (XION) Amacı Nedir?

Burnt(XION)’un Meta Hesapları, Web2’de geleneksel olarak çeşitli kimlik doğrulama yöntemleri, anahtar rotasyonu, hesap kurtarma, cihazlar arası kullanım ve daha fazlasını içeren sezgisel kullanıcı deneyimlerine olanak tanır. Bu özellik, blockchain teknolojisini daha erişilebilir ve kullanıcı dostu hale getirmeye yönelik önemli bir amaç içermektedir.

Burnt (XION) Yenilikleri

Doğrulama Yöntemlerinin Desteklenmesi

Burnt(XION), e-posta ve biyometri1 gibi tanıdık Web2 kimlik doğrulama yöntemlerini desteklemesine olanak tanıyan kriptografik eğriden bağımsız bir çözüm sunar. Bu özellik aynı zamanda desteği Solana, EVM, Cosmos ve ötesindeki tüm cüzdanları kapsayacak şekilde genişletir.

Kusursuz Mobil Deneyim

Kusursuz çapraz cihaz desteğiyle Burnt(XION), blockchain’in gücünü cebinize getiriyor . Kullanıcılar gerçek erişilebilirliği sağlayarak her zaman, her yerde etkileşime geçebilir ve işlem yapabilir .

Sağlam Bir Ekosistem

Burnt(XION), 11 milyon doların üzerinde finansmana sahip güçlü bir geliştirici, doğrulayıcı ve inşaatçı ağına sahiptir . Sorunsuz bir Web3 geleceğine giden yolu ölçeklendiriyor .


İnternet sitesini incelemek ve Whitepaper’a ulaşmak için buraya tıklayınız.


BİR EKOSİSTEMDEN DAHA FAZLASI

Burnt olarak bir ekosistemin kurulmasına yardımcı olmaktan çok daha fazlasını başardık; web3’ün potansiyelini örnekleyen bir ağ oluşturmaya yardımcı olduk. Son zamanlarda, özellikle tüketicilerin benimsemesi için oluşturulmuş bir blockchain olan XION’un lansmanını duyurduk. XION, endüstrinin en çığır açıcı projelerinden oluşan bir ağın genişletilmesine ve geliştirilmesine katkıda bulunmamıza yardımcı olabileceğimiz bir yer sağladı.

Her işbirliğinde, XION’un nihai hedefine ulaşmasına yardımcı olmak için farklı bir yaklaşımımız var: web3 teknolojisini herkes için daha erişilebilir ve kapsayıcı hale getirmek. Büyüyen ekosistemimiz şu anda cüzdanlar, açma/kapama rampaları, altyapı sağlayıcıları, köprüler ve katman 1’ler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çok çeşitli kategorilerdeki projelerden oluşmaktadır.

Burnt (XION)

Burnt (XION) Nasıl Kuruldu?

Tam detaylı bir bilgiye sahip olmamakla beraber Burnt’ün ünlü kurucusu ve CEO’su Burnt Banksy tarafından kuruldu.

Burnt (XION) Yatırımcıları

Circle, Axelar, Injective, Osmosis gibi bir çok dev projeden yatırım topladı. Ekstra olarak partnerleri arasında Animoca Brands, Hashkey Capital, Huobi Capital gibi şirketlerde bulunmaktadır.

Burnt (XION)

 

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir