Bu Altcoin Yatırımcılarına Müjde: Şirket Portföyüne Ekliyor!

Yayınlanma Tarihi: 15 Ocak 2022 09:12:05

İngiltere’nin ilk Crypto Cafer’inde, Bitcoin (BTC)’in yanısıra, popüler altcoin projelerinden Ripple (XRP), Litecoin ve diğer kripto para birimlerinin kabul edileceği bildirildi. Chai Ada adındaki cafe, kripto para birimlerinin benimsenmesini teşvik etmek istiyor. Detaylar coinmuhendisi.com’da.

Hangi altcoin projeleri kabul ediliyor?

The Sun, Batı Londra’da yeni açılan bir cafe olan Chai Ada’nın yedi kripto para birimini kabul etme yolunda olduğunu bildirdi. Kabul edilen kripto paralar listesinin başında Bitcoin, Ethereum, XRP ve Litecoin Horizen geliyor. Başka kriptolarında listede olduğu gelen haberler arasında. Kafenin sahibi Tayyab Shafiq, en büyük iki oyuncu tarafından yayınlanan ölçeklendirme nedeniyle daha fazla kripto para birimi sunmak istediğini söylüyor. Girişimci şöyle diyor:

Hem Bitcoin hem de Ethereum en yüksek piyasa sermayesine sahiptir ancak aynı zamanda yüksek gas ücretlerine sahip, bu nedenle müşterilerin paralarının karşılığını en iyi şekilde almalarını sağlamak istedik.

Kripto para birimlerinin ve Metaverse’in gelecekte ana akım haline geleceğini tahmin ederek çok fazla şey vadettiğine inanıyor. Shafiq, İngiltere’nin ilk kripto para kafesi olarak faturalandırılan işinin kripto benimsemeyi ilerletmeye yardımcı olacağını söyledi. Kafe, aynı zamanda, takas edilemeyen tokenlerle de uğraştı ve müşterilere Rarible pazarında NFT’sini satın almaları için ömür boyu indirim sunuyor. Yemek servisi endüstrisi, kripto para birimlerinin hızlı büyümesinden aktif olarak yararlanmaya çalışıyor. Alınan bilgilere göre, müşterilerine “Dogedogs” ve “blockchain” sandviçleri sunan kripto para temalı bir restoran da geçen ay Florida’da açıldı. Paris merkezli bir bistro, Ekim ayı sonlarında meme coin çılgınlığının alevlendiği bir zamanda meme kripto para birimi Shiba Inu‘yu kabul etmeye başladı.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir