Kriptolar:
30369
Bitcoin:
$61.888
% 2.71
BTC Dominasyonu:
%53.2
% 1.04
Piyasa Değeri:
$2.20 T
% 4.85
Korku & Açgözlülük:
51 / 100
Bitcoin:
$ 61.888
BTC Dominasyonu:
% 53.2
Piyasa Değeri:
$2.20 T

BitsCrunch’ın Yeni Özelliği: Tersten Görsel Arama

BitscCrunch yeni özelliği ve yapay zeka

BitsCrunch (BCUT), merkeziyetsiz ve yapay zeka ile güçlendirilmiş bir veri ağıdır. DeFi, NFT, GameFİ ve halka açık blok zincirindeki dijital varlıklar için veri çözümleri sağlamaktadır. Kullanıcı dostu API’lerle erişilebilen bu platform, çeşitli uygululamaları geliştirmek için çok elverişlidir. BCUT ise bu ağın bir tokenidir.

BitsCrunch, Coinbase Ventures, Animoca Brands, Cryptocom, Shima Capital, Gate Labs, Hashkey Capital gibi önemli yatırımcılardan toplamda 6.8 milyon dolarlık yatırım almış bir Alman firmasıdır.

BitsCrunch token incelemesi için: BitsCrunch (BCUT) Nedir?

Ne İşe Yarar?

BitsCrunch benzersiz veri analizlerini adli tıp şeklinde çalışması ve yapay zeka odaklı bir platformdur. Blockchain veri analizi yaparken yapay zeka kullandığı için kötü niyetli etkinlikleri ve hareketleri bulmaktadır.

Aynı zamanda bireysel yatırımcıları korumak için elverişli platform olan BitsCrunch, herhangi bir şüpheli etkinlikte kullanıcıların blok zinciri sorgulayabileceği yapay zeka destekli bir analiz platformu oluşturmuştur.

BitsCrunch, Ethereum, Solana, BSC, Polygon, Avalanche ve daha birçok ağı desteklemiştir. Yapay zeka destekli bu platform veri analizlerinde ağ çeşitliliğine önem vermiştir.

BitsCrunch Yeni Özelliğini Duyurdu

BitsCrunch, yeni çıkardığı yapay zeka ile kullanıcılarına ” En son özelliğimizi duyurmaktan büyük heyacan duyuyoruz: Yapay Zeka Destekli Tersten Görsel Arama!” dedi.

Bu sayede benzersiz NFT leri kullanıcılar zorlanmadan keşfedecekler ve aynı zamanda dijital varklıklarının gerçekliğini doğrulayacaklarını söylediler.

Kullanıcıların içini rahatlatmak için ise güvenli cüzdan bağlantısının da eklendiğini duyurdular.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir