Kriptolar:
28116
Bitcoin:
$51.511
% 0.95
BTC Dominasyonu:
%51.2
% 0.08
Piyasa Değeri:
$1.98 T
% 1.02
Korku & Açgözlülük:
72 / 100
Bitcoin:
$ 51.511
BTC Dominasyonu:
% 51.2
Piyasa Değeri:
$1.98 T

Binance’den Shiba Inu Kampanyası: SHIB Dağıtıyor!

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yeni kullanıcıları harekete geçirmek üzere 100 bin dolar değerinde bir Shiba Inu ödül havuzunu duyurdu. Coinmühendisi.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Binance, 100 bin dolar değerinde Shiba Inu dağıtıyor

Binance, yeni kullanıcılar için 100.000 dolarlık bir Shiba Inu (SHIB) hediye kampanyası başlattı. İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası, yeni kullanıcılar için 100.000 dolarlık Shiba Inu (SHIB) token teklifini duyurdu.

Borsanın resmi açıklamalarına göre, 8 Mart 2022 ile 21 Mart 2022 arasında borsaya kaydolan tüm yeni kullanıcılar 100.000 dolar değerinde SHIB ödül havuzundan pay almaya hak kazanacak. Hediye aşaması A ve B olmak üzere iki pakette gerçekleşecek.

A aşaması

İlk kampanya paketi, ilgilenen katılımcıların, hoş geldin hediyesi olarak Shiba Inu olarak 80.000 dolarlık bir pay alabilmek için promosyon süresi boyunca belirli bir tavsiye bağlantısı kullanarak Binance’e katılmalarını gerektiriyor. Bu kullanıcı grubu 100.000 ila 308.000 SHIB arasında değişen bir hoş geldin bonusu alacak. Binance, yayında köpek temalı kripto paranın “ilk gelene ilk hizmet” esasına göre dağıtılacağını belirtti. Kullanıcılar SHIB’yi aldıktan hemen sonra geri çekemeyecekler çünkü bunu yapmak için spot, BLVT ve marjin işlem çiftleri arasında en az 50 USDT eşdeğeri ticaret yapmaları gerekecek.

B aşaması

Borsa, B aşmasında etkinlik sayfasındaki “Şimdi Kaydolun” düğmesini tıklayan hak kazanan kullanıcılara 20.000 dolar değerinde SHIB dağıtacak. Bu yolu seçen kullanıcılar, SHIB/USDT, SHIB/DOGE ve SHIB/BUSD dahil olmak üzere belirli SHIB spot ticaret eşleşmelerinin hem alımlarını hem de satışlarını içermesi gereken toplam 1.000 dolarlık bir ticaret hacmi elde etmelidir. Bu, kullanıcıyı otomatik olarak 20.000 dolarlık Shiba Inu ödül havuzundan pay almaya hak kazanır.

Açıklamaya göre, teklife hak kazanabilmeleri için ilgili tüm tarafların Müşterini Tanı (KYC) doğrulama kriterlerini yerine getirmesi gerekiyor. A Etkinliğine katılmayı seçen kullanıcılar ödüllerini koşulları sağladıktan hemen sonra alırken, Promosyon B’ye katılmak isteyen kullanıcılar ödüllerini kampanya sona erdikten iki hafta sonra alacaklar.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir