Kriptolar:
27234
Bitcoin:
$41.486
% 0.20
BTC Dominasyonu:
%53.0
% 0.93
Piyasa Değeri:
$1.54 T
% 3.64
Korku & Açgözlülük:
74 / 100
Bitcoin:
$ 41.486
BTC Dominasyonu:
% 53.0
Piyasa Değeri:
$1.54 T

Binance Mahkemenin Kestiği Cezaları Kabul Etti! Son Gelişmeler!

Yayınlanma Tarihi: 21 Kasım 2023 21:56:21
Binance Mahkemenin Kestiği Cezaları Kabul Etti! Son Gelişmeler!

ABD savcıları, Binance borsasının 2.51 milyar dolarlık el koyma kararını kabul ettiğini duyurdu. Bu ceza miktarının, borsa için uygun ceza olduğu konusunda ABD yasaları tarafından belirlenen yaklaşık 1.81 milyar dolarlık miktar olduğunu ve Binance’in bu suçlamalarla ilgili ceza oranının uygulanması sonrasında bir sonraki 15 ay boyunca ödeme yapacağını duyurdu.

Dikkatinizi Çekebilir: Changpeng Zhao (CZ) İstifa Etti! Binance Ceza Ödeyecek!

Başka bir büyük gelişme de Binance CEO’su Changpeng Zhao‘nun 50 milyon dolarlık para cezasının mahkeme tarafından kabul edilmesi oldu. Savcılar, bu miktarın, CFTC’ye ödenen meblağlardan düşüleceğini belirtti.

Zhao, lisanssız para transferi, komplo kurma ve Uluslararası Acil Ekonomik Güçler Yasası’nı ihlal etme suçlamalarıyla karşı karşıya kaldı. Bugüne kadarki en büyük kripto para borsası olan Binance’in CEO’su, bu suçlamaları kabul etti ve Seattle federal mahkemesinde göründü.

Binance’in gelecekteki planlarına dair bazı spekülasyonlar var. Binance’in eski CEO pozisyonuna Singapore Exchange’in eski düzenleyicisi Richard Teng’i getireceği öne sürüldü. Tüm bu gelişmeler, Binance ve genel olarak kripto para birimi sektörüne dair dünya genelindeki politikaların ve tutumların şekillenmesine dair bazı ipuçları vermektedir.

Bizleri Google News Üzerinden de Takip Etmek İçin Buraya Tıklayın.

“Detaylar geldikçe makale güncellenecek.”

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir