Kriptolar:
30766
Bitcoin:
$64.690
% 1.70
BTC Dominasyonu:
%54.4
% 0.30
Piyasa Değeri:
$2.39 T
% 0.37
Korku & Açgözlülük:
69 / 100
Bitcoin:
$ 64.690
BTC Dominasyonu:
% 54.4
Piyasa Değeri:
$2.39 T

Binance Labs, Rango’ya Yatırım Yaptı!

Binance Labs, Aevo'ya Yatırım Yaptığını Açıkladı!

Binance Labs, zincirler arası merkeziyetsiz borsa (DEX) ve köprü toplayıcı Rango’ya stratejik bir yatırım yaptı. Bu yatırım, Rango’nun birden fazla blok zinciri ekosisteminde kolay işlem yapma ve merkezi olmayan finansın (DeFi) büyümesini teşvik etme yeteneklerini geliştirmeyi amaçlıyor.

Binance’in girişim sermayesi ve kuluçka kolu Binance Labs, DeFi’nin büyümesini desteklemek için Rango’nun birlikte çalışabilirlik odaklı yaklaşımına yatırım yapıyor. Rango, farklı blockchain ekosistemleri arasında sorunsuz işlemler sağlayarak kullanıcılar için DeFi deneyimini geliştiriyor.

Coinbase Lansman Öncesi Piyasalarını Açtı: Yeni Yatırım Fırsatları

Bu geniş ağ, Rango’yu güvenilir çapraz zincir işlevselliği arayan çok zincirli cüzdanlar için lider bir çözüm haline getiriyor. Platform halihazırda TrustWallet, Exodus, Binance Web3 Wallet ve Compound gibi önde gelen cüzdanlar ve merkezi olmayan uygulamalarla (Dapps) entegredir.

Rango’nun sunduğu faydalar şunlardır:

Farklı blockchain’ler arasında en iyi swap oranlarını bulma

Kaymayı azaltma ve verimliliği artırma

Çok çeşitli tokenları destekleme

Birleşik bir API ve kullanıcı dostu bir arayüz sunma

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir