Kriptolar:
29285
Bitcoin:
$64.840
% 0.65
BTC Dominasyonu:
%53.5
% 0.68
Piyasa Değeri:
$2.38 T
% 2.46
Korku & Açgözlülük:
66 / 100
Bitcoin:
$ 64.840
BTC Dominasyonu:
% 53.5
Piyasa Değeri:
$2.38 T

Binance, Dogecoin (DOGE) Çekimlerini Açtı

Lider kripto varlık alım satım platformu Binance, Dogecoin çekim işlemlerinin yeniden açıldığını duyurdu. Sorun, son zamanlarda SpaceX ve Tesla CEO’su Elon Musk’ın CZ’ye Twitter üzerinden çağrıda bulunmasıyla yeniden alevlenmişti. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Binance, sorunun nasıl geliştiği ve sorundan nasıl haberdar oldukları hakkında bir blog gönderisi yayımladı. Gönderide sorunun sorumlusunun ne Binance ne de Dogecoin geliştiricileri olduğu, bu tür sorunların her platformun başına gelebileceği vurgulandı.

https://twitter.com/binance/status/1465268519407398921?s=20

Platform, Dogecoin’in ana geliştiricileri ile sorunların teşhisi, çözümü ve tekrarlanmasını önlemek için birlikte çalıştıklarını kaydetti. 27 Kasım Cumartesi günü DOGE çekim işlemlerinin yeniden aktifleştirildiğini ancak bir sorun olup olmadığından emin olmak için testi sessizce gerçekleştirdiklerini aktardı. Blog yazısı “Bugünden itibaren çekim işlemlerinin tekrar tamamen açık olduğunu duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz” ifadeleri ile sonlandı.

Dogecoin’de Son Durum

Musk’ın favori kripto varlığı Dogecoin, yeni koronavirüs varyantıyla ilgili endişelerin getirdiği düşüşün ardından belirli bir aralıkta işlem görmeye devam ediyor. Dogecoin, son 7 günde %10 değer kaybederken, son 24 saatte ise %2 değer kazandı. DOGE, yayın saati itibariyle 0.20 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir