Binance CEO’sundan Bitcoin ve Altcoin’ler İçin Yatırım İpuçları!

Yayınlanma Tarihi: 13 Ocak 2022 16:48:05

Tahmini serveti 96 milyar dolar olan Binance CEO’su Changpeng Zhao, Bitcoin, altcoin sektörü ve Blockchain teknolojisi ile ilgili çeşitli konular hakkında konuşmak için canlı bir etkinliğe katıldı. Etkinlikte, yatırım yapacaklara ipucu niteliğinde olan bazı maddelere dikkat çekti. coinmuhendisi.com olarak detayları aktarıyoruz…

Changpeng Zhao’dan Bitcoin ve altcoin yatırım tavsiyeleri

Kripto para alanının en zengin insanlarından biri olan Binance CEO’su Zhao, katıldığı ODDO BHF etkinliğinde piyasaya yönelik çeşitli yorumlarını aktardı ve yatırım tavsiyelerinde bulundu. milyarder NFT, metaverse, web 3.0, merkezi olmayan finans (DeFi), devlet düzenlemesi ve Binance planları gibi konulara da değindi. Zhao’nun yatırıma yönelik yaptığı tavsiyeler, aşağıdaki şekilde:

  • Zhao, insanların kripto pazarını tanımak ve teknolojinin nasıl çalıştığını anlamak için paralarının yüzde 1’inden daha azını tahsis ederek az parayla kripto para alanına girmelerini tavsiye etti.
  • Binance CEO’su ayrıca insanların kendi araştırmalarını yaparak öğrenmelerini ve sadece bir arkadaş veya sosyal medya fenomeni tarafından yönlendirilerek için projelere yatırım yapmamalarını tavsiye etti.
  • CZ’ye göre yatırım yapılacak proje sayısının ne kadar az olursa o kadar iyi olacağına dikkat çekiyor. Bu sayede yatırımcının ne yaptığını daha iyi anlayabileceğini düşünüyor.

Binance CEO’su hem web 3 hem de metaverse’ün, hala kesin bir anlamı olmayan iki terim olduğunu belirtti. Başka bir deyişle, tanımları üzerinde hala bir fikir birliği olmadığından bahsetti. CZ, web 3.0’ın, özellikle finansal entegrasyon ile daha fazla kullanım durumuyla birlikte, kullanıcılar için daha fazla hakka sahip, merkezi olmayan bir internet olduğunu söylüyor. Zhao, düzenleyici sorunları ele alarak kendilerinin sektör için uygun olduğunu bir kez daha teyit etti. CZ, her ülkede bir tane borsa kurmak istediğini belirtti.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir