Balinalar Son 24 Saatte En Çok Basic Attention Token (BAT) Trade’i Yaptı

Yayınlanma Tarihi: 27 Aralık 2021 04:12:05

Whale Stats verilerine göre en büyük 1000 Ethereum balinası, son 24 saatte en çok Basic Attention Token (BAT) alım satımı gerçekleştirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

En büyük Ethereum balinalarının hareketlerini takip eden Whale Stats’a göre balinalar BAT trade’i gerçekleştiriyor. Kripto para, son 7 günde %10 oranında yükselirken, son 24 saatte ise %3 oranında gerileme yaşadı. BAT, yazının yazıldığı sırada 1.31 dolardan işlem görüyordu.

https://twitter.com/WhaleStats/status/1474921881203798018

Whale Stats verilerine göre top 1000 ETH balinası, Ethereum dışında en çok Shiba Inu (SHIB) tutmaya devam ediyor. SHIB’i FTT, USDT, GALA, OKB, CRO, BEST, USDC ve MATIC izliyor. Balinalar şu anda %9.33 oranında SHIB, %6.54 oranında FTT tutuyor.

24 saatlik verilere baktığımızda balinaların ETH dışında en çok USDT ve SHIB alımı yaptığını görüyoruz. Bu kripto paraları FET, SNX, GRT ve SLP izliyor. En çok satılan token’lar ise sırasıyla şu şekilde: USDT, ETH, MATIC, FTM, DAI, USDC, AXS.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu gönderi Altcoin’ te gönderildi ve ’ te etiketlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir