Kriptolar:
29285
Bitcoin:
$64.784
% 0.29
BTC Dominasyonu:
%53.5
% 0.68
Piyasa Değeri:
$2.38 T
% 2.46
Korku & Açgözlülük:
66 / 100
Bitcoin:
$ 64.784
BTC Dominasyonu:
% 53.5
Piyasa Değeri:
$2.38 T

Balinalar, Shiba Inu (SHIB) Hareket Ettirmeyi Durdurdu, İşlemler %7 Oranında Azaldı

Shiba Inu (SHIB) faaliyetleri, varlığın ATH seviyelerini yeniden belirlemesinin ardından SHIB/USD işlem çiftinde büyük oranda artış göstermişti. Ancak şimdi bu işlem seviyelerinde azalma yaşanmış durumda.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Zincir içi verilere göre Shiba Inu ağındaki büyük işlemlerin yüzdesi, önemli bir düşüş olarak görülen %7’den fazla azalmış durumda.

İşlem sayındaki azalma, genellikle küçük kripto varlıklar için kötü bir işaret olarak kabul edilir. Balina düzeyinde işlemler olarak da bilinen büyük işlemler, pozitif piyasaya işaret ettiği gerekçesiyle kripto toplulukları tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır.

Balinalar, perakende yatırımcılara kıyasla, varlığın lehine olacak şekilde büyük işlemler yaparak eğilimleri değiştirirler. SHIB, Ekim ayının sonundan bu yana düşüşe geçtiğinden, fazlaca yaşanan balina alımları olumlu bir işarettir.

Ticaret Hacmi Düşüşte

Büyük işlemlerin azalmasının yanı sıra, Binance‘teki ticaret hacmi de önemli ölçüde azaldı.

Hacim düşüşü, varlığın ATH oranında yaklaşık %40 değer kaybetmesinin ardından tokena olan ilginin azalması sebebiyle meydana geldi. Geçtiğimiz hafta kripto piyasası düzeltmesi sırasında SHIB değerinden bir şey kaybetmedi. Genel olarak tokenın düşüşü yavaşladı ve günlük volatilite yaklaşık %10’luk bir düşüş yaşadı.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir