ApeCoin Toplayan Balinanın Sepetinde Bu 5 Altcoin Var!

Yayınlanma Tarihi: 06 Mayıs 2022 16:00:06

En büyük Ethereum ve BNB Chain balinalarını izleyen on-chain veri sağlayıcısı WhaleStats, balinaların trend Ethereum coin’i ApeCoin(APE)’i satın almaya devam ettiklerini gösteriyor. APE ile birlikte balinalar LINK, FTT ve bir dizi altcoin’de birikime geçiyor…

Devasa bir ETH balinası Apecoin ilk sıraya yerleşirken 215.000 APE satın aldı

Balina yaklaşık çeyrek milyar APE satın almıştı ve APE o zamandan beri Ethereum ağında en çok işlem gören token haline geldi. İşlemlerin arkasında balina “Bonobo”, toplam 3,212 043 dolar değerine 214 996 APE satın aldı. İşlemin gerçekleşmesinden bu yana 21 saatten biraz fazla zaman geçti. Popülerlik açısından, bu cüzdan ilk 100 Ethereum balinası arasında beşinci sırada yer alıyor ve FTX Token, cüzdanın en değerli varlığı. FTT, portföy değerinin %67,45’ini oluşturuyor. Ayrıca USDT ve USDC gibi stablecoin’lerin yanı sıra LINK, WBTC ve diğerleri gibi popüler kripto paraları da biriktiriyor. WhaleStats tarafından sağlanan verilere göre, Bonobo, Ethereum Blockchain’e sarılmış Bitcoin (WBTC) de son 24 saat içinde düzenli satın alımlar gerçekleştirdi.

APE, en çok işlem gören token olmaya devam ediyor

WhaleStats verileri, dünyanın en büyük ikinci Blockchain’i olan Ethereum’da balinaların en çok Apecoin’de işlem yaptığını ortaya koyuyor. ETH balinalarının sahip olduğu toplam APE miktarı, tutulan toplam APE miktarının %0,52’si olan 34.966.709 dolarda değerinde 2.545.824 APE. Diğer yandan Shiba Inu (SHIB), balinaların dolar değeri açısından en büyük token pozisyonu. Balinalar, toplam 953.349.550 dolar değerine Shiba tutuyor, bu da 47.026.282.691.896 SHIB anlamına geliyor.

APE, Bitcoin’deki düşüşün bir sonucu olarak %17 düştü

Coinmuhendisi.com analizlerinde yer verdiğimiz üzere, Federal Rezerv’in (22 yılda ilk) tarihi faiz kararı ardından, Bitcoin 36.000 dolar bölgesinin altına düştü ve piyasasının geri kalanını da beraberinde sürükledi. CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, APE fiyatı son 24 saatlik zaman diliminde %15’den fazla değer kaybetti. Şimdi, 5 Mayıs’taki 16 dolardan, 13.00 doların hemen üzerinde işlem görüyor.

ApeCoin topluluğu yakın bir tarihte staking ve yönetişim reformu ile ilgili üç öneriyi oyladı. Tüm ayrıntıları bu makalede ele aldık.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir