Kriptolar:
30746
Bitcoin:
$66.338
% 0.40
BTC Dominasyonu:
%54.1
% 0.38
Piyasa Değeri:
$2.40 T
% 2.55
Korku & Açgözlülük:
71 / 100
Bitcoin:
$ 66.338
BTC Dominasyonu:
% 54.1
Piyasa Değeri:
$2.40 T

Analist, Yatırımlık 4 Altcoin’i ve Olacakları Duyurdu!

Lider kripto Bitcoin, görünüşte pompalandıktan sonra beklenmedik bir şekilde çöktü! Ama korkmayın! CryptoBusy’nin analisti Josh, gelecekte tatlı karlar elde etmek isteyenler için şu anda satışta olan en değerli 4 altcoin projesini açıklıyor.

Analistin listesindeki ilk altcoin Polkadot (DOT)

Polkadot, özel Blockchain’lerden oluşan bir ağı birbirine bağlayan ve güvenliğini sağlayan, yalnızca token’lerin değil, herhangi bir veri veya varlık türünün cross-chaib aktarımını kolaylaştıran ve böylece Blockchain’lerin birlikte çalışabilir olmasına izin veren açık kaynaklı, parçalanmış bir multi-chaib protokol. Polkadot, Web3 olarak da bilinen merkezi olmayan bir Blockchain interneti için bir temel sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Polkadot şu anda 14 dolar seviyesinde bulunuyor. Analist, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) göre, bunun %300’lük bir kazanç anlamına geldiğini söylüyor. Analiste göre, Polkadot ilk 20 kripto para arasında olduğundan, bu iyi sonuç almak için güvenli bir bahis. Analist, şu seviyelere işaret ediyor:

Teknik açıdan bulunduğu yere kıyasla büyük bir ters potansiyele sahip. Üç günlük grafikte 10 ile 13 dolar arasında bir talep seviyesi var, bu yüzden eğer bu seviyeye gelirse DOT, göz önünde bulundurulması gereken bir altcoin.

Satışta olan ikinci düşük değerli altcoin Cosmos (ATOM)

Coinmuhendisi.com’un bu makalesinden ayrıntılı olarak tanıyabileceğiniz Cosmos, Blockchain endüstrisinin karşılaştığı “en zor problemlerden” bazılarını çözen bir proje olarak kendini gösteriyor. Bağlı Blockchain’lerden oluşan bir ekosistem sunarak, Bitcoin tarafından kullanılanlar gibi ‘yavaş, pahalı, ölçeklenemez ve çevreye zararlı’ Proof of Work (PoW) protokollerine karşı bir panzehir sunmayı amaçlıyor.

“Cosmos, büyük potansiyele sahip başka altcoin” diyen analist, 17 dolar civarındaki destek seviyesinin izini sürüyor ve neredeyse 8 ya da 9 dolara kadar iniyor. Analiste göre, hepsi geçerli bir satın alma alanı gibi görünüyor. Ancak, tarderların 13 dolar ve 14 dolar aralığına odaklanması gerektiğini söyleyen analist, düşen bir piyasada olduğumuzu hatırlatıyor. Analist, devamla şu seviyelere de dikkat çekiyor:

Bununla birlikte, 12, 13 ve 14 dolar civarındaki bu destek seviyesi ana destek gibi görünüyor. Buradan tüm zamanların en yükseğine çıkarsak, bu %156 ila %157’lik bir kazanç demek. Bunu zaten çok büyük olan bir kripto paradan görmek gerçekten güzel.

Chainlink (LINK), listede yer alan bir sonraki proje

Chainlink, evrensel olarak bağlantılı akıllı sözleşmelere olanak tanıyan bir Blockchain soyutlama katmanı. Merkezi olmayan bir oracle ağı aracılığıyla Chainlink, Blockchain’lerin harici veri akışları, etkinlikler ve ödeme yöntemleriyle güvenli bir şekilde etkileşime girmesine olanak tanıyarak, karmaşık akıllı sözleşmelerin baskın dijital sözleşme biçimi haline gelmesi için ihtiyaç duyduğu kritik off-chain bilgileri sağlıyor.

Analist, günlük grafiklerde bu önemli talep seviyesine geldiğini belirtiyor ve “Günler ve aylarca bekledikten sonra nihayet buna girdik ve güzel bir yapı kırılması gördüğümüz sürece, 13 ila 14 doların üzerine çıkarsak, kesinlikle 25 ila 30 dolar aralığında yukarı doğru güzel bir itiş göreceğiz” diyor. Analist, altcoin için şu değerlendirmeyi yapıyor:

LINK, bulunduğumuz yerden tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmak için inanılmaz bir potansiyele sahip. %413’lük bir kazanıma bakıyoruz ve böylesine büyük bir kripto para olarak LINK’in bu yüksek seviyeye ulaşmak için muazzam bir potansiyeli var.

Listenin sonuncusu Elrond (EGLD)

Elrond, parçalama kullanarak son derece yüksek işlem hızları sunmayı amaçlayan bir Blockchain protokolü. Proje kendisini yeni internet için fintech, merkezi olmayan finans (DeFi) ve Nesnelerin İnterneti’ni içeren bir teknoloji ekosistemi olarak tanımlıyor. Akıllı sözleşme yürütme platformunun saniyede 15.000 işlem, altı saniye gecikme ve 0,001 işlem maliyeti kapasitesine sahip olduğu bildiriliyor. Analistin, altcoin’e ilişkin görüşleri şu yönde:

Bu altcoin, piyasaya bağlı olarak olduğu yere geri dönmeyi hak ediyor. Olduğumuz yere geri dönmek için, %355’lik bir artış görebilirdik ve aslında çok önemli bir destek seviyesine geliyoruz. 70 dolar ile 95 dolar arasında birden fazla talep seviyemiz var.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir