Kriptolar:
27234
Bitcoin:
$41.486
% 0.20
BTC Dominasyonu:
%53.0
% 0.93
Piyasa Değeri:
$1.54 T
% 3.64
Korku & Açgözlülük:
74 / 100
Bitcoin:
$ 41.486
BTC Dominasyonu:
% 53.0
Piyasa Değeri:
$1.54 T

Analist Sepetindeki 4 Altcoin’i Açıkladı: Fırlayacaklar!

Yayınlanma Tarihi: 07 Mayıs 2022 17:00:08

Popüler kripto analisti Joe Parys, önümüzdeki aylarda patlama beklediği altcoin projelerini, öne çıkan temel gelişmeler eşliğinde paylaşıyor. Tahminlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan, analistin beklentilerine göz atalım.

Joe Parys, 1 milyon dolarlık kripto portföyünden en iyi 4 altcoin projesini açıkladı

Polygon (MATIC)

Polygon, Ethereum ölçeklendirme ve altyapı geliştirme için ilk iyi yapılandırılmış, kullanımı kolay platformdur. Temel bileşeni, çoklu uygulama türleri oluşturmayı destekleyen modüler, esnek bir çerçeve olan Polygon SDK’dır. Polygon kullanarak, optimistic rollup chain’ler, ZK rollup chain’ler, bağımsız chain’ler veya geliştiricinin ihtiyaç duyduğu diğer herhangi bir alt yapı türü oluşturulabilir.

Polygon (MATIC), Blokchain’lerin Ethereum internetidir ve bir katman 2 çözümüdür. Ethereum ile rekabet eden birçok başka katman 2 çözümü ve diğer Blokchain’ler olsa da, daha iyi katman 2 çözümlerinden birine sahip.

Avalanche (AVAX)

Avalanche, kesinlik süresi ile ölçüldüğü üzere, Blockchain sektöründeki en hızlı akıllı sözleşmeler platformudur. Avalanche rakiplerine inanılmaz derecede hızlı, düşük maliyetli ve çevre dostu olarak bilinir. Akıllı sözleşme özellikli herhangi bir uygulama, Avalanche’da devreye girerek rekabetini geride bırakabilir. AVAX, Avalanche’ın yerel kripto para birimidir. Ücretleri ödemek, staking yoluyla platformu güvence altına almak ve Avalanche’ta oluşturulan çoklu alt ağlar arasında temel bir hesap birimi sağlamak için kullanılan, sınırlı, kıt bir varlıktır.

Solana (SOL)

Solana, DeFi çözümleri sağlamak için Blockchain teknolojisinin izinsiz doğasına dayanan, oldukça işlevsel bir açık kaynak projesidir. Projeyle ilgili fikir ve ilk çalışmalar 2017’de başlarken, Solana, merkezi İsviçre’nin Cenevre kentinde bulunan Solana Vakfı tarafından Mart 2020’de resmi olarak başlatıldı.

Solana protokolü, merkezi olmayan uygulama (DApp) oluşturmayı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Blockchain’in altında yatan PoS konsensüsü ile birleştirilmiş bir geçmiş kanıtı (PoH) konsensüsü sunarak ölçeklenebilirliği iyileştirmeyi amaçlar.

Cardano (ADA)

Son altcoin Cardano, hedefinin “değişkenlik yapanların, yenilikçilerin ve vizyonerlerin” olumlu küresel değişim getirmesine izin vermek olduğunu söyleyen bir PoS Blockchain platformudur. Açık kaynak projesi aynı zamanda “hesap verilemez yapılardan marjlara ve bireylere gücü yeniden dağıtmayı” – daha güvenli, şeffaf ve adil bir toplum yaratmaya yardımcı olmayı amaçlıyor.

Portföy çeşitlendirme

coinmuhendisi.com olarak analizlerini paylattığımız Joe Parys, metaverse, GameFi, merkezi olmayan token’ler ve özellikle akıllı sözleşme platformlarına bir miktar yatırım yaptığını söylüyor. Hatta bazı stablecoin’lere ve merkezi borsa token’lerini de tuttuğunu ekliyor. Analiste göre bu tahsis, kripto para portföyleri için nihai bir stratejidir, diğer kripto paralardan kazanılan karlar ile katlanarak yatırım yapılabilir.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir