Kriptolar:
29292
Bitcoin:
$65.001
% 0.15
BTC Dominasyonu:
%53.5
% 0.09
Piyasa Değeri:
$2.38 T
% 0.29
Korku & Açgözlülük:
72 / 100
Bitcoin:
$ 65.001
BTC Dominasyonu:
% 53.5
Piyasa Değeri:
$2.38 T

ABD Temsilciler Meclisi, 8 Aralık’ta Kripto Şirketlerinin CEO’larını Dinleyecek

ABD Temsilciler Meclisi Finansal Hizmetler Komitesi, 8 Aralık’ta kripto şirketlerinin CEO’larını dinleyecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bir kripto eleştirmeni olan Komite Başkanı Maxine Waters, altı büyük kripto para şirketinden CEO’ların Temsilciler Meclisi Finansal Hizmetler Komitesi’nin 8 Aralık’taki oturumunda konuşacaklarını duyurdu. “Dijital Varlıklar ve Finansın Geleceği: Amerika Birleşik Devletleri’nde Finansal İnovasyonun Zorluklarını ve Faydalarını Anlamak” başlıklı oturumda ifade verecek isimler arasında FTX’ten Sam Bankman-Fried, Circle’dan Jeremy Allaire, Bitfury’den Brian Brooks, Paxos’tan Charles Cascarilla, Stellar Development Foundation’dan Denelle Dixon ve Coinbase Inc.’den Alesia Haas gibi isimler yer alıyor.

CEO Bankman-Fried, geçtiğimiz aylarda kripto varlık alım satım platformlarının daha sıkı düzenlenmesinin yatırımcılar için olumlu etkileri olacağını söylemişti. Madencilik şirketi Bitfury’nin CEO’luğunu devralan Brooks ise Mayıs 2020 ile Ocak 2021 arasında OCC başkanlığını üstlenmişti. Brooks ayrıca kısa süreliğine kripto varlık alım satım Binance’in ABD kolunun CEO’luğunu üstlenmişti.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir