8’dan Fazla Bilen Analist: Bu Altcoin’ler Rekora Koşuyor!

Yayınlanma Tarihi: 15 Ocak 2022 18:36:06

İsabetli tahminleriyle bilinen Smart Contracter, iki akıllı sözleşme platformunun neden rekor fiyatlara ulaşabileceğini detaylandırıyor. Analiste göre Aralık ve Ocak aylarının düzeltici fiyat hareketlerinden sonra Fantom (FTM) ekosistemi ideal giriş seviyelerine yaklaştı. Bu yazıda, Contracter’ın altcoin analizlerine göz atalım ve teknik seviyeleri inceleyelim.

Smart Contracter, birinci katman (Layer-1) sezonunun yaklaştığını düşünüyor

Smart Contracter olarak bilinen Twitter analisti, 201.800 takipçisine, Blockchain platformları Harmony (ONE) ve Fantom’un (FTM) yerel token’lerinin yeni rekor seviyelere ulaşmayı hedeflediğini söylüyor. Contracter ayrıca, birinci katman Blockchain’lerin yerel token’lerinin yükseliş aşamasında olduğunu söylüyor. Layer-1 Blockchain’ler, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Harmony ve Fantom gibi bağımsız protokolleridir. Contracter bu alandaki projelerden ONE ve FTM’nin keşif moduna girebileceğinden söz ediyor:

ONE ve FTM’nin her ikisi de ATH seviyesine ulaşmaya çalışıyor. Katman-1 sezonu canlı ve iyi durumda.

Popüler kripto analisti, Fantom’un DeFi ekosisteminde kilitlenen toplam değerin (TVL), Solana (SOL) DeFi ekosisteminde kilitlenen toplam değeri aşmasına saatler kaldığını ekliyor:

Fantom’un TVL’de Solana’yu geçmesine sadece 24 saat kaldı.

Altcoin analisti Spookyswap’ı (BOO) yakından takip ediyor

coinmuhendisi.com olarak analizlerini paylaştığımız Smart Contracter’a göre, Spookyswap (BOO) gibi Fantom ekosistemindeki kripto paralar düzeltmeyi atlattı ve şimdi çekici giriş noktaları sunuyor. Analist Fantom tabanlı altcoin projelerinin ideal giriş seviyelerine yaklaştığını söylüyor:

FTM ekosisteminden bazı kripto paralar makul geri çekilmeler gösterdi. Daha fazla düzeltme bekliyorsanız, bence giriş yapma zamanı.

Popüler kripto analisti ayrıca, Katman-1 Blockchain’lerin neredeyse hepsinin 17 Kasım 2021’den bu yana SOL’den daha iyi getiri kaydettiğini söylüyor:

Neredeyse her Katman-1, bu günden itibaren SOL’den daha iyi performans gösterdi (17 Kasım 2021).

  • 17 Kasım 2021’de Smart Contracter, SOL’u sattığını tweetledi ve Terra (LUNA), FTM ve Avalanche’ın (AVAX) daha fazla yukarı potansiyele sahip olduğunu tahmin etti.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir