Kriptolar:
30746
Bitcoin:
$66.646
% 0.45
BTC Dominasyonu:
%54.1
% 0.38
Piyasa Değeri:
$2.40 T
% 2.55
Korku & Açgözlülük:
71 / 100
Bitcoin:
$ 66.646
BTC Dominasyonu:
% 54.1
Piyasa Değeri:
$2.40 T

25 Kasım 2021’de CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin

CoinGecko verilerine göre en çok aranan 5 token sırasıyla Cellframe (CELL), Gameswap (GSWAP), BOSAGORA (BOA), Gala (GALA) ve Exeedme (XED) oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilikle beraber en çok aranan 5 token şu şekilde:

  • Cellframe (CELL)
  • Gameswap (GSWAP)
  • BOSAGORA (BOA)
  • Gala (GALA)
  • Exeedme (XED)

Cellframe (CELL): Cellframe, hizmet odaklı bir blockchain ağıdır. Donanıma benzer bir şekilde inşa edilmiştir, süper bilgisayardan akıllı buzdolabına kadar her makinede kullanım verimliliği sağlar. Post kuantum şifreleme, en yüksek düzeyde güvenlik sağlamak için varsayılan bir şifreleme yöntemidir. CoinGecko verilerine göre en çok arananlarda en başta yer alan Cellframe, yazının yazıldığı sırada %10.9 oranında düşüşe geçerek 1,84 dolardan işlem gördü.

Gameswap (GSWAP): Gameswap,NFT’leri oluşturmak, merkezi olmayan bir borsa modelinde NFT ticareti yapmak için kullanılan yönetişim modelli bir projedir. GSWAP aynı zamanda DeFi işlemlerinde kullanılabilir. Proje geliştirmek için gerekli yazılım ve uygulamalar da kullanılan GSWAP ERC-20 tabanlı bir tokendir. CoinGecko verilerine göre en çok aranan coinler arasında yer alan Gameswap, yazı yazıldığı sırada %12 oranında yükselişe geçerek 6,36 dolardan değer gördü.

BOSAGORA (BOA): BOSAGORA konsensüs algoritmasının şeffaflığını ve sözleşmelerinin belirginliğini sağlayan, merkeziyetsiz bir blok zincir oluşturmaya odaklanır. Bosagara proje etkinleştiricisi olarak blok zincir teknolojisi ile daha iyi bir dünya yaratmayı kendine görev edinmiştir. CoinGecko verilerine göre en çok aranan coinler arasında yer alan BOSAGORA, yazı yazıldığı esnada %7.5 oranında düşüşe geçerek 0,300618 dolardan işlem gördü.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir