Kriptolar:
30349
Bitcoin:
$64.353
% 0.09
BTC Dominasyonu:
%54.0
% 0.22
Piyasa Değeri:
$2.34 T
% 1.02
Korku & Açgözlülük:
63 / 100
Bitcoin:
$ 64.353
BTC Dominasyonu:
% 54.0
Piyasa Değeri:
$2.34 T

140 Milyon Dolarlık XRP, Cüzdanlar Arasında Taşındı

XRP balinaları, kendi aralarında 140 milyon dolardan fazla XRP transferi gerçekleştirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Whale Alert’e göre, anonim cüzdanlar arasında ilk önce 70 milyon dolarlık XRP hareket ettirildi. Ardından tekrar 70 milyon dolarlık XRP başka bir cüzdana aktarıldı.

İki Cüzdan Arasında Büyük İşlemler Gerçekleşti

İki anonim cüzdan kendi aralarında 70 milyon dolardan fazla XRP transferi gerçekleştirdi. Bir dakika sonra XRP blok zincirinde başka bir işlem daha gerçekleşti. “KsTqv” ile biten cüzdan bir kez daha 70 milyon dolardan fazla başka bir cüzdana XRP aktardı.

“KsTqv” cüzdanından “ijEGb” cüzdanına aktarılan XRP’nin toplamı 147,7 milyon dolar olduğu sonucuna varıldı.

Büyük borsa cüzdanlarında, son zamanlarda 140 milyon dolar veya 70 milyon dolar değerinde transfer yapılmadı. Bu da büyük işlemler yapan kişinin OTC ticareti yapmadığı sürece bunları satmaya niyeti olmadığını gösteriyor.

OTC alım satımları genellikle, her iki tarafı da güvende tutmak ve fonların düzgün bir şekilde işlendiğinden emin olmak için süreci kontrol eden üçüncü bir tarafın yardımıyla yapılır. Ancak bu ticarette, transfer doğrudan bir cüzdandan diğerine yapılmıştır.

Bilinmeyen bazı cüzdanlar birbirleriyle büyük miktarda kripto para transferi gerçekleştirdi. Whale Alert’e göre, bu cüzdan Binance borsasından 15.7 milyon dolar değerinde XRP satın aldı ve anında özel cüzdan adresine aktardı.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir