Borsalar

Chatex P2P Platformu Nedir

Öncelikle Chatex nedir? Chatex ne işe yarar? biraz bahsedelim. Chatex, hizmet verdiği yerdeki topluluğun, kullanıcıların diğer insanlarla kripto para birimi anlaşmaları yapabileceği kapsamlı bir ekosisteme ve çoklu kripto para birimi cüzdanına sahip.

Bu nedenle Chatex’te ticareti yapılan 9 dijital varlığa (BTC, ETH, USDT, TRX, LTC ve diğerlerine) kullanıcıların erişebilmesi için Chatex Türkiye’ye genişledi ve bir kampanya düzenliyor.

Öncelikle Chatex başlatmak için: https://t.me/Chatex_bot?start=adv_coinmuhendisi-r_175490

Botta insanlar diğer gerçek kullanıcılarla kripto varlıklarını takas edebilirler. Bot bir kefil görevi görür ve anlaşmalara müdahale etmez. Gerçek kişi olan hakemler her sorunu çözer ve bireysel olarak tartışırlar.

Chatex Kullanım

https://youtu.be/mT8GD_beVAw

Chatex platformu bot unu kullanımı hakkında bilgiler vereceğim. Ayrıca coinmühendisiyle Chatex in ortak düzenlediği 10 $ değerinde airdrop nasıl ödül kazanırsınız? Bundan bahsedeceğim. Bu 10 dolarlık ödül çekilebilir arkadaşlar haydi başlayalım, çoğu insan kripto para almak istiyor. Fakat zor geldiği için bunu başaramıyor. Chatex buna basit bir çözüm bulmuş Chatex kullanmak diğer kripto para borsalarına göre daha kolay. ilk olarak mesajlaşma uygulaması olan telegram’ın bilgisayara veya telefona indiriyorsunuz. Açıklama kısmında vereceğim. Link ile sisteme giriş yapıyorsunuz ve artık bir kripto para cüzdanına sahipsiniz. Biz bu linkten giriş yaptık, başlatıyoruz, türk dilini seçiyoruz arkadaşlar burada ben yeniyim seçiyoruz. Burada bize botu nasıl kullanıldığı hakkında bilgi veriyor, profile geliyoruz. Burada doğrulama kısmı var arkadaşlar öncelikle doğrulamayı seçiyoruz ve burada kalite tamamla diyor. Buradan ülkemize seçiyoruz. Bizim ülkemiz türkiye türki. Bunu da seçtikten sonra bunu kabul ediyoruz.

Coin Mühendisi x Chatex Özel Kampanya

Ödül: 10 USDT (Çekilebilir) 💲

➖ Coinmuhendisi’nin linki ile Chatex’e Kayıt Ol ve profil bilgisi tamamla İsim, Telefon doğrulaması. (Kimlik Doğrulaması Gerekmiyor)
Kayıt Linki: http://t.me/Chatex_bot?start=adv_coinmuhendisi-r_175490
➖ Yatır Kısmından Hesabınıza en az $32 değerinde BTC ETH USDT TRX LTC yatırın.
➖ En az 3 işlem yap (AL veya SAT), minimum 10 $ değerinde işlemler. 10 Dolar ödül gelene kadar hesabınızda minimum $20 tutmalısınız.

  • Ödüller 4 Aralıkta Chatex Hesaplarınıza Geçecektir.

Not: Chatex global kişiden kişiye P2P (peer to peer)kripto para alım&satım borsasıdır. Güvenilir ve yenilikcidir. Aşağıdaki videoyu izleyerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. Sorularınız için bize yazın @cmdestek

Chatex Türkce Telegram: t.me/chatex_chat_tr

Chatex botuyla beraber insanlar diğer gerçek kullanıcılarla kripto varlıklarını takas yapabiliyorlar. Bot bir kefil görevi görüyo öncelikle telefon numaranızı doğrulamanız arkadaşlar telefon doğrulama kısmına artı +90 kullanarak numaramızı yazıyoruz. +90 0 543 telefon numaramızı giriyoruz arkadaşlar. Ve şu anda sizi Chatex arıcak? Tha şu anda tek bizi arıyor. Arkadaşlar bizi arayan numaranın son 6 hanesini buraya gireceğiz. Bizi arayan numaranın son 6 hanesini giriyoruz. Bu herkes için farklı numara olacaktır. Ondan bu numarayı yazmayın ve sizi arayan insanı geri aramayın. Sadece son 6 haneyi buraya yazın. Bu bir doğrulama işlemidir, gönderiyorum ve telefon numarası başarıyla doğrulandı diyor. Buradan sonra isterseniz kimlik bilgilerini doğrulayabilirsiniz. Ben güvenliğim açısından doğrulamayı tercih ediyorum. Ben her türlü borsada kaybolur, kaybolmaz, kimlik doğrulama işlemi yapıyorum ki şifresini unutursam. Google etiket irfan unutursam çünkü siz şifrenizi unuttuğunuzda veya başımıza bir olay geldiğinde size ilk olarak kimlik doğrulaması yapıp yapmadığınızı soruyorlar. Doğrulama kısmına basıyorum Chatex doğrulama kısmında böyle bir sayfa çıkıyor. Buradan kimlik kartı deyip ilerleyebiliyor. Kimliğimin önüne yüklicem arkasını yükleyeceğim ve bu işlem tamamdır. Kimliğimin önünü, kimliğinin arkasına ve kimliğimle beraber selfi çekip Chatex doğrulama kısmına göndermiş bulunmaktayım. Bu birazdan bir ila 3 dakika içinde onaylanacaktır. Şimdi buradan borsa kısmına geçelim. Arkadaşlar cüzdanınıza bakın. Şu anda cüzdan bakiyesi 0 Türk Lirası. Burada bitcoin dolar, bitcoin good bitcoin cash, dash, litecoin, ripple, ethereum, tron coinları mevcut. Borsaya para yatırma kısmına geldiğimizde ben airdrop tan ödül alabilmek için yaklaşık 30 doların üstünde bir para aktarımı yapmam lazım. Videonun en sonuna kadar izlerseniz orada şartları 45 madde halinde sıralayacağız. 10 $ ödül kazanmak gerçekten çok kolay. Ben şuan yatırılacak para birimi ripple olarak seçeceğim. Siz Türk Lirası da yatırabilirsiniz. Seçtiğiniz coin için size yatırılacak, cüzdan adresi ve tadı veriyor. Ben ripple yatırmak istiyorum. Siz isterseniz dolar da yatırabilirsiniz. Dolar yatırmak içinde usdtl 20 adresinizi istersiniz ve bu adrese usdt yatırabilirsiniz. Ben şuan XRP kullanacağım bu depozit adresidir. Arkadaşlar bynes borsası btcturk paribu koineks bir tekzen gibi borsalardan çekim işlemi yapabilirsiniz. Tabi unutma indir. Kullanıyorsanız ben binance borsasına geçiyorum ripple çekim emri vereceğim ve itiraz edeceğim. Çekim adreslerini yaptım ve sabit diyorum. Bakalım kaç dakika içinde telegram bot umuza para geçecek? Para yatırma dedik reply seçtik ve paramızı gönderdik. Bakalım kaç dakika içinde cüzdanınıza geçecek? Şu anda ripple olarak 0 tl gözüküyor, birazdan yansıyacak. Biz bu tr gözükmesini sebebi Türk Lirası seçtik. Siz dolar seçerseniz bakiyeniz dolar olarak gözükür.

Chatex P2P anlayışına göre işleyen bir borsa yani eşler arası p tipi dedikleri şey botta insanlar birbirleriyle kripto para varlıklarının takas edebiliyorlar. Chatex da türkiye yeni girdi fakat telegram’ın yoğun kullanıldığı ülkelerde rusya gibi bu chatex çok popüler bir telegram botu yaklaşık 150000 tane gerçek müşterisi var. Kullanan insan var. Chatex kendi reklamlarınızı oluşturarak kripto paralarınızı başkalarına satabiliriz. Şurada satın al ve sat kısmı da var. Reklamlarım diyerek oluştur diyerek mesela satın almak istiyorsunuz. Ne satın almak istiyorsunuz? Bitcoin türk lirası olarak satın almak istiyorsunuz. Buradan Türk Lirası olarak bitcoin satın alabilirsiniz. Bakın şu anda bildirim geldi demin yatırdım. 37 $ değerinde ripple yaklaşık 23 dakika içinde borsaya geçti. Şimdi cüzdan kısmını size gösteriyorum. Ve gördüğünüz gibi cüzdanda şu anda 37 $ değerinde yani 318 tl’lik 1 ripple var bide size borsanın güvenlik kısmından bahsetmek istiyorum. Bildiğiniz gibi borsalarının hacklenmesi kolay fakat Chatex da bana güvenli geldi. Çünkü çeksin kendi altyapısı yok ve telegram’ın altyapısını kullanıyor. Telegram’ın da ne kadar güvenli? bir mesajlaşma uygulaması olduğunu kullananlar bilirler. Ondan dolayı yüklemek neredeyse imkansız olarak değerlendirilebilir. Yani tabiki her zaman bir ihtimal var fakat ben kendi paralarını buraya yatırıyorum. Hani bir çekincem yok şimdi biz ripple işlem yapalım, borsaya geliyorum ve ben burayı kullanımı satış emrine vermek istiyorum. Sat diyorum elimde benim ripple var. Xrp, xrp geliyorum. Xp ye dolar olarak satacağım. Ve bakın burada gördüğünüz gibi emirler verirmiş. Ben 0 nokta 22 usdt emre pulları satmak istiyorum. Şuan size göstermek için en az 10 dolarlık işlemler açmalısınız. Ödülü kazanabilmek için bizden. 10 $ değerinde eğer durumumuz var. Chatex ortak olarak biliyorsunuz ben bunu sat biliyorum. Ben burada xrp olarak belirtmek istiyorum. 50 adet satma için onay veriyor musunuz? Diyor. Eller yapılı 11 $ karşılığında 0 nokta 22 dolardan satmak istiyor musunuz? Onayla diyorum ve şuanda benim işlemim tamamlandı. Başka bir gerçek kullanıcı gelmiş 0 nokta 22 den 400 $ değerinde alım emri koymuşbende geldim burada pulları. 11 dolarlık yapılı o adama sattım. Bu tam bir P2P yani eşler arası ticaret örneğidir. Şu anda benim cüzdanıma bakacak olursanız 218 tl kaldı ve 11 dolarda 93 lira olarak bakıyım burada bulunmakta.

Chatex Reklam Oluşturma Emir?

Chatex de nasıl reklam oluşturursunuz. Nasıl emir verirsiniz. Ondan size bahsettiğim borsa geliyorsunuz. Borsa kısmında satın almak istediğiniz konut için bu tarafı seçiyorsunuz. Geri diyorsunuz, satmak isterseniz bu taraf alım satım emri vermek isterseniz de reklam oluştur kısmını kullanıyorsunuz.

Mesela biz şu an satın almak istiyoruz. Ne satın almak istiyorum. Dolar satın almak istiyorum. Satın alırken hangi birimi kullanmak istiyorsun diyor. Ben burada yapılan seçiyorum ve buradan fiyatları girerek bu özelliği de kullanabiliyoruz. coin mühendisi kampanyasından 10 $ değerinde airdrop kazanmak için neler yapmalısınız? Şimdi ondan bahsedeceğim. Sizlere birinci şart olarak en az 30 $ değerinde buraya para aktarma mısınız? Benim cüzdanımı görürseniz ben 37 dolarlık aktardım. Bakın şu anda 37 $ 311 lira falan ediyor. Birinci şartımız bu arkadaşlar, ikinci şartımız şu profilde demin yaptığım gibi videoda işlemler 1 yazıyor. Burada en az 3 işleminiz olmalı. bir ay içinde ikinci şartımız budur. Arkadaşlar bu işlemler dediği şey alım satım emirleri veriyorsunuz. Yani reklam oluştur demin dediğim gibi buraya ripple aktarmıştık ve dolar olarak yapılarını satmıştım. Bunun gibi en az 3 işlem yapmalısınız. Gerçekten yapması kolay ve bu yaptığınız işlemlerin değeri en az 10 $ 10 $ şeklinde yani buraya. 35 $ aktarırsanız 10 $ bir alım 10 $ bir satım 10 $ bir alım yani toplam en az 10 dolardan 3 işlem yapmalısınız. Kampanya bitiş tarihinde cüzdanınızda minimum 20 $ değerinde. Bakiye bulunmalı. Yani bu 3 tane işlemi yaptığınızda hemen paranızı çekmeyin. bir ay en az 20 dolarınızı hesabınıza tutmanız lazım. Son olarak da videonun başında yaptığım gibi doğrulama kısmından telefon numaranızı doğrulamalısınız. Telefon numarası doğrulama işlemi yeterlidir. 4 aralık’ta kampanya sonlanacaktır ve hesaplarınızı 10 dolarlık ödülümüz geçecektir. sorularınız için youtube yorum kısmını kullanabilirsiniz ayrıca telegram’da coin mühendisi topluluk grubuna sorularınızı yazarsınız biz de özenle cevaplarınız 10 $ hediye almayan kalmasın arkadaşlar gerçekten almak çok kolay Chatex kullanışlı bir borsa video izlediğin için teşekkür ederiz arkadaşlar

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu